Logitech G29 G HUB oyunda ayarlar sıfırlanıyor

Ayyildiz2941

Hectopat
Arkadaşlar selam, daha yeni G29 sahibi oldum. Yazılımla ilgili bir sorunum var. Masaüstünde programdan direksiyonu 540 dereceye düşürüyorum ayrıyeten çok sert olduğu için merkezlemeyi de 0A düşürüyorum fakat oyuna giriyorum ayarlarim sıfırlanıyor. Yani resimde görüldüğü ayarlarda çalışmıyor. 540 derece oluyor 900 derece. Force feedback yine sert çalışıyor oyunda. Yardımcı olur musunuz?
-
-
Dün akşam bayağı uğraştım 1-2 saat uğraştım çözemedim çok sinirlendim iade etmeyi düşünüyordum vallaha ya. Hani Thrustmaster de vites çok pahalı olmasa basıp parayı alacaktım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230508-083137_Steam Chat.jpg
    Screenshot_20230508-083137_Steam Chat.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 41
Arkadaşlar selam, daha yeni G29 sahibi oldum. Yazılımla ilgili bir sorunum var. Masaüstünde programdan direksiyonu 540 dereceye düşürüyorum ayrıyeten çok sert olduğu için merkezlemeyi de 0A düşürüyorum fakat oyuna giriyorum ayarlarim sıfırlanıyor. Yani resimde görüldüğü ayarlarda çalışmıyor. 540 derece oluyor 900 derece. Force feedback yine sert çalışıyor oyunda. Yardımcı olur musunuz?
-
-
Dün akşam bayağı uğraştım 1-2 saat uğraştım çözemedim çok sinirlendim iade etmeyi düşünüyordum vallaha ya. Hani Thrustmaster de vites çok pahalı olmasa basıp parayı alacaktım.
Merhabalar, yay merkezlemeyi artırmanız daha faydanıza olacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta yay merlezlemeden kastı direksiyonu döndürdüğünüzde geri toplama gücü olarak biliyorum. Bu zamana kadar f1 ve diğer simracing oyunlarında derece dışında herhangi bir özel ayar yapmadım ghubdan. Geri kalan ayarların hepsini oyun içerisinden yapıyorum ama derece ile ilgili bir iki kere sıkıntı çektim kendi kendine düzeldi. Tekrardan ghub kurma ile uğraşmadım. Tekrardan kurmayı deneyin umarım sorununuz çözülür. Ama dediğim gibi yay merkezleme gücü ne kadar artarsa o kadar hızlı toplar direksiyonu ve sertlik ayarı olarakta oyun içinden deneyerek kendinize göre ayarlamanız daha sağlıklı olur. Ghub biraz sıkıntılı bir program güncelleniyor sonrasında direksiyonu vs tanımıyordu tekaradan kuruyordum bşraz kafasına göre bir program 5 ay sonrada çıkarabilir. Stabil çalışması hep çalışacağım teminatı vermiyor insana biraz diken üstü😀

aynı ayarı ben de yapıyorum, ek olarak direksiyonu çevirdiğimde programdaki görselde açı hep 0(sıfırda) kalıyor. bazen 1-2 dakika yaptığım ayar duruyor sonra aniden stok ayarlara dönüyor. ben de bayağı uğraştım çözemedim.
Akşam Ghub yerine logitech'in başka bir genel yazılımı var imiş onu deneyeceğim.

aynı ayarı ben de yapıyorum, ek olarak direksiyonu çevirdiğimde programdaki görselde açı hep 0(sıfırda) kalıyor. bazen 1-2 dakika yaptığım ayar duruyor sonra aniden stok ayarlara dönüyor. ben de bayağı uğraştım çözemedim.
Akşam Ghub yerine logitech'in başka bir genel yazılımı var imiş onu deneyeceğim.
çözebildinizmi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı