LOGITECH G300 Oyuncu Mause nasıldır ?

Ayberk Ercan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, bu hafta sonu bu fareyi almak istiyorum. VATAN COMPUTER - LOGITECH - G300 GAMING MOUSE - Mouse Sizce nasıl güzel mi ? Tasarım ve elde duruşu hoşuma gitti, diğerlerine pek içim de ısınmadı gerçi. Evet arkadaşlar genelde oynadığım oyunlar FPS türü oyunlardır. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek Logitech tasarımı ve kalitesi ile asla pişman olmayacağınız bir ürün. Kullanan arkadaşlarımız da var forumda. Kendileri konuyu görürlerse bir yorum atacaklardır.

Merhaba,
1.5 yıllık bir tecrübem var g300 ile. G105 Klavye + G300 indirimdeyken set halinde 100'liraya almıştım sanırım şu anda g300'ler tekli olarak 70 TL civarında. Tasarım olarak şık ve başarılı bir ürün olmasına rağmen kalite adına o kadar pozitif olamayacağım zira 1 yılını doldurana kadar sol ve sağ Click'lerinin boyaları attı, mouse'un yanlarındaki plastik tabakanın baş parmağının durduğu yer resmen eridi sert plastiğe kadar.

1 Yıl dolduktan sonra zaman zaman kendi başına DPI profilleri arasında geçiş yapıyor ve oyunun ortasında bunun yaşanması ne kadar can sıkıcı tahmin edersiniz. Zaman zaman Tracking sorunu yaşıyorum, mouse padim kaliteli olmasına rağmen.

Üzülerek kalitesi adına 5 üzerinden 2 yıldız veriyorum ve eğer bütçeniz uygunsa biraz daha üst düzey mouse'lara bakmanızı öneriyorum. G300 tam olarak 70TL 10 ay kullan ve at tarzı bir ürün. Umarım benzer sorunları yeni aldığım ve yarın elime ulaşacak yeni nesil r.a.t 7 de yaşamam zira fiyatı 70TL değil 290TL.

Gönlümden G300 geçiyor ama yarın bir Vatan'a gittiğimde farelere yeniden göz gezdiririm. Şahsen bütçem 200 TL ama o kadar para vermekte istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı