Logitech G300S sağ tık çift tıklama sorunu

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Benim 2. PC'de takılı olan mouse Logitech G300S fakat son 2 gündür sanki makro kurmuşum gibi çift tıklamaya başladı, çözümü nedir acaba? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Logitech müşteri hizmetlerine mail at sorundan bahset ilk başta sana bazı çözüm önerileri olan mail atıcaklar daha sonra 1-2 gün süren mailleşme sonunda ürün bilgileri, satın alınan yer vs. en son senden adres bilgilerini isteyip 0 g300s yollayacaklar yeni mousen hayırlı olsun bu arada bozulan ürünü bize kargola gibi bir durum yok anında değişim ürünü yolluyorlar.
Ben bu şekilde 2 defa değişim ürünü aldım sağ click bozulduğu için.
Logitech müşteri hizmetlerine mail at sorundan bahset ilk başta sana bazı çözüm önerileri olan mail atıcaklar daha sonra 1-2 gün süren mailleşme sonunda ürün bilgileri, satın alınan yer vs. en son senden adres bilgilerini isteyip 0 g300s yollayacaklar yeni mousen hayırlı olsun bu arada bozulan ürünü bize kargola gibi bir durum yok anında değişim ürünü yolluyorlar.
Ben bu şekilde 2 defa değişim ürünü aldım sağ click bozulduğu için.

Çözüm
Garantisi bitmediyse arkadaşın dediğini yap. Bittiyse de kullanmadığın ama klikinin sağlam olduğunu düşündüğün eski bir fareninkiyle değiştir. İki farenin de içini aç, elektrikçiye götür 3-5₺ ver lehimlesin.

Logitech müşteri hizmetlerine mail at sorundan bahset ilk başta sana bazı çözüm önerileri olan mail atıcaklar daha sonra 1-2 gün süren mailleşme sonunda ürün bilgileri, satın alınan yer vs. en son senden adres bilgilerini isteyip 0 G300s yollayacaklar yeni mousen hayırlı olsun bu arada bozulan ürünü bize kargola gibi bir durum yok anında değişim ürünü yolluyorlar.
Ben bu şekilde 2 defa değişim ürünü aldım sağ Click bozulduğu için.

Ben de aynı süreçten geçtim, ama o fare arkasındaki kodu istiyorlar ya, onu benim kullanırken kazınmış bildiğin, orada patladım. Switch'i açtım, elle düzeltip bir sene daha idare ettim ama, şimdi temelli gitti. Bu sefer makroların biriyle değiştireceğim artık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı