Logitech G300S sağ tık sorunu

BthnKaratas

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
3 Yıllık Logitech G300S mouse sağ tık neredeyse hiç çalışmıyor. Fazlasıyla güç uygulamak gerekiyor yani bozuldu. Diğer tuşların hepsinin Click'ler çalışıyor. Ben sağ ve sol Click'leri çalışanlar ama kullanılmayanla değiştirsem olur mu? Eğer böyle bir imkanım varsa elektriksel olarak Click değişimlerini nasıl yapabilirim?

Merhaba,
3 Yıllık Logitech G300S mouse sağ tık neredeyse hiç çalışmıyor. Fazlasıyla güç uygulamak gerekiyor yani bozuldu. Diğer tuşların hepsinin Click'ler çalışıyor. Ben sağ ve sol Click'leri çalışanlar ama kullanılmayanla değiştirsem olur mu? Eğer böyle bir imkanım varsa elektriksel olarak Click değişimlerini nasıl yapabilirim?

İnternette okuduğum yorumların çoğunda aynı sorun var. Macro tuşlarını atayabilirsiniz

Bende G300S mause kullanıyorum 2017 şubat ayından bu yana. Sol tık arada çift tıklıyor. Orta scroll tuşu çok çok çöktürmezseniz çalışmıyor.

Ayrıca G413 klavye kullanıyorum. 2018 haziran ayından bu yana. Klavyedeki tuşların yarısından fazlası zaman zaman çift basıyor.

bende de g300s var. garanti kapsamında değişmiştim ancak yine bozuldu. yazılımı da kafasına göre renk ve dpi değişiyordu. bence bu mouse'un ömrü 6 ile 12 ay arası. yeni mouse alacaklara asla tavsiye etmem. şimdi yeni bir mouse bakıyorum mecburen...

bende de g300s var. garanti kapsamında değişmiştim ancak yine bozuldu. yazılımı da kafasına göre renk ve dpi değişiyordu. bence bu mouse'un ömrü 6 ile 12 ay arası. yeni mouse alacaklara asla tavsiye etmem. şimdi yeni bir mouse bakıyorum mecburen...
4 yıldır kullanıyorum, bunun 2 senesini çok aşırı şekilde kullandım, hâlâ hiçbir problemi yok. Şans işi de olabilir biraz.

4 yıldır kullanıyorum, bunun 2 senesini çok aşırı şekilde kullandım, hâlâ hiçbir problemi yok. Şans işi de olabilir biraz.
2 kez yeni g300s gönderdi logitech ve bende olanla birlikte 3'ünde de sol tık 6-12 ay içerisinde bozuldu. ya sen çok şanslısın ya da bende hiç şans yok :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı