Elektronik Logitech G305 949 TL

Bu bütçede kablosuz mouse alıp ani dönüşlerde takılma/bağlantı kopma ve benzeri sorunlar yaşamak yerine adam akıllı bir kablolu mouse alıp o tür sorunlar yaşamamak çok çok daha mantıklı...
1715965822168.png

Neredeyse 4 yıldır kullanıyorum. Bazı arkadaşlarım da 4 yıl olmasa da yıllardır kullanıyorlar. Ne bahsedilen problemleri gördük ne de deneyimledik. 2020 yılında 400 liraya alınan bir fare için inanılmaz bir performans gösterdi ve hala da göstermeye devam ediyor.

Tabii ki garantili ürün iyidir ama garantili ürün diye Logitech önere de gülerler. Logitech garantisi yok gibi benim gözümde.
Logitech garantisi bence o kadar da kötü değil, bahsettiğim türden bir sorun yaşayınca sitelerindeki canlı destekten faturan ile beraber sorunu açıklayınca aynı üründen bir adet daha adresine kargoluyorlar hocam.

Eki Görüntüle 2197948

Neredeyse 4 yıldır kullanıyorum. Bazı arkadaşlarım da 4 yıl olmasa da yıllardır kullanıyorlar. Ne bahsedilen problemleri gördük ne de deneyimledik. 2020 yılında 400 liraya alınan bir fare için inanılmaz bir performans gösterdi ve hala da göstermeye devam ediyor.
Siz ve bazı arkadaşlarınız sorun yaşamadı diye ürün iyi mi oldu şimdi?

Alacaksanız çok bir şey beklemeyin bu fareden, ani dönüşlerde takılma vb. yapması normal olur. Alan tüm tanıdıklarım bu sorunu yaşadı. Bu bütçede kablosuz ve garantili bir fare arıyorsanız başka pek seçenek kalmıyor.
Fareyi önermediğimi ben de söyledim fakat bu fareyi alanlar takılma sorunu vs. yaşamaz abartmaya gerek yok. Bu farenin de bir standartı var sonuç olarak, 400 IPS Hero sensör de donma takılma yapıyorsa yandık yani...
Siz ve bazı arkadaşlarınız sorun yaşamadı diye ürün iyi mi oldu şimdi?
Arkadaş kendi deneyimini paylaşmış ve yorumunu yapmış saygı duymak lazım. Teknoloji şans işi bazen. Gidip en pahalısını alsan da sorun yaratma ihtimali bulunuyor sonuçta.

Fareyi önermediğimi ben de söyledim fakat bu fareyi alanlar takılma sorunu vs. yaşamaz abartmaya gerek yok. Bu farenin de bir standartı var sonuç olarak, 400 IPS Hero sensor de donma takılma yapıyorsa yandık yani...

Arkadaş kendi deneyimini paylaşmış ve yorumunu yapmış saygı duymak lazım. Teknoloji şans işi bazen. Gidip en pahalısını alsan da sorun yaratma ihtimali bulunuyor sonuçta.
Her şey IPS değeri değil. Genellikle kullanılan MCU takılma sorunlarının baş kaynağı oluyor.

@AdaBagcibasi @pawEn
Arkadaşlar ürünü ilk "deneyimli" yorumlara dayanarak kupon-Nays falan bir şekilde 720 TL'ye aldım. Hatta almadan önce bir ara stok yok çekip fiyatı 1.499'a çıktı geri aynı fiyata indi. Siz de direkt ürünü gömdünüz, fikirlerinize saygı duyduğumdan pişman oldum :) iptal edeyim mi? Sizler gibi "rekabetçi gamer" değilim. 20 yıllık bir aradan sonra eski oyunlarım ve benzerlerini oynamak için bir heves geldi işte :) rizden ricam 1.000 TL'ye kadar bundan daha iyi bir kablosuz mouse öneriniz olabilir mi?

@AdaBagcibasi @pawEn
Arkadaşlar ürünü ilk "deneyimli" yorumlara dayanarak kupon-Nays falan bir şekilde 720 TL'ye aldım. Hatta almadan önce bir ara stok yok çekip fiyatı 1.499'a çıktı geri aynı fiyata indi. Siz de direkt ürünü gömdünüz, fikirlerinize saygı duyduğumdan pişman oldum :) iptal edeyim mi? Sizler gibi "rekabetçi gamer" değilim. 20 yıllık bir aradan sonra eski oyunlarım ve benzerlerini oynamak için bir heves geldi işte :) rizden ricam 1.000 TL'ye kadar bundan daha iyi bir kablosuz mouse öneriniz olabilir mi?
720 TL'ye aldıysanız gayet iyi almışsınız hocam kalabilir ancak çok bir şey beklemeyin derim. Ancak 720'ye iyi bir ürün.

@AdaBagcibasi @pawEn
700 liralara kablosuz fare almak zor. İyi fiyata almışsınız. Bence iptal etmeyin.

Ben kullanıyorum memnunum ama kablolu versiyonunu kullanırken (adını unuttum) @AdaBagcibasi'nın bahsettiği sağ tık sorununu yaşadım. Sonra arkadaşım kendisine G Pro Wireless alınca bunu bana vermişti. Zaten fiyat uygun, garantili. Bir sorun yaşarsanız bile amazonda olduğu için içiniz bir tık daha rahat olabilir. Olmasaydı alırdım şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı