Logitech G403 Mouse Alınmalı mı?

SkyWolf

Hectopat
Logitech G403 almayı düşünüyorum.
Fakat aklımda birkaç soru takıldı, şu an mevcut olarak kullandığım mouse, Zowie FK1+, 2 yıldır kullanmama rağmen mouse skatezleri eridi ve skatez bulmakta zorlanıyorum. Daha önce bazı siteler satıyordu ve şu an yok, CS:GO ve PUBG tarzı oyunlar oynuyorum genel olarak hassasiyetim çok düşük. Örnek verecek olursak 400 DPİ, oyun içi sensitivity 1.2 olarak düşük kullandığım için skatez eridi.

Pençe şeklinde çok rahat bir şekilde oynuyorum, Logitech G403 bu imkanı sağlar mı bana? Skatez düşük sensitivity oynamama rağmen çabuk erir mi?

Daha iyi seçimler olur:

Daha iyi seçimler olur:
çok teşekkür ederim tavsiyen için steelseries dışında farklı model, ne olabilir mesela ?

Razer Deathadder Elite Gaming Oyuncu Mouse 16000 Dpı - n11.com (bazı kişiler hızlı bozulduğunu söylüyor ancak teknik olarak iyi bir fare)
Corsair Ironclaw RGB FPS/MOBA CH-9307011-EU Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (boyuta dikkat)

SS şuan piyasadaki en iyi fareleri üretiyor diyebilirim.
çok teşekkür ederim yardımın için, muhtemelen dediğiniz gibi SS bir kez daha gözden geçirmem gerekecek.

Glorious Model O bakabilirsiniz Zowie benzer boyutta.
images.jpeg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı