Logitech G502 Lightspeed Kablosuz Oyuncu Faresi Duyuruldu

Logitech artık bir klasik haline gelmiş G502 oyuncu faresinin kablosuz versiyonunu tanıttı.

LIGHTSPEED

G502, her nesilde 1 numara olan ve ciddi oyun meraklılarının seçtiği bir simgedir. G502, G502 LIGHTSPEED sürümüyle şimdi dünyanın en gelişmiş kablosuz oyun mouse'u sınıfına katıldı. LIGHTSPEED, elektronik spor uzmanları tarafından tercih edilen rekabette güvenilir performansıyla olağanüstü hızlı ve güvenilirdir. G502 LIGHTSPEED ayrıca yeni nesil HERO 16K sensörüne ve POWERPLAY uyumluluğuna sahiptir. Bir üst seviyeye çıkarılan bu gelişmiş ve eksiksiz teknolojiyle birlikte beğenilen şeklini koruyan G502 LIGHTSPEED 7 gram daha hafiftir.

Yeniden tasarlanan ikon

G502 LIGHTSPEED G502 nihai oyun mouse'u olarak tasarlanmıştır. Orijinaliyle aynı kimlik ve özellik kümesine sahip olmasının yanında, en son yeniliklerimizi içerecek şekilde tümüyle yeni baştan tasarlanmıştır. İç yapısı, PRO Kablosuz mouse ile aynı ince çeperli tasarımı ve gelişmiş iç iskelet barındırır, ancak 7 gram daha hafiftir. Ve sektörde önder aynı kablosuz teknolojileri içerir: LIGHTSPEED, HERO 16K ve POWERPLAY.

HERO 16K algılayıcı

Yeni nesil HERO 16K oyun algılayıcısı, 16.000 DPI'lik tüm aralıkta 400+ IPS izleme hızı ve önceki nesillere kıyasla 10 kata kadar verimli enerji kullanımı sağlar. Sonuç; bugüne kadarki en yüksek performanslı ve en esnek oyun algılayıcısı ile olağanüstü düzeyde etkili pil boyutu ve performans oranından dolayı daha hafif bir üründür.

POWERPLAY kablosuz şarj

LIGHTSPEED ile sınırlar olmadan oynayın. G502'nizi kullanmadığınız zamanlarda şarjda tutun, oynarken de POWERPLAY kablosuz şarj çözümüyle şarj edin. Artık pil süresini düşünmenize gerek yok. Hep şarj olmuş kalır.

LIGHTSYNC RGB ışıklandırma

Tam spektrumlu, tamamen özelleştirilebilir LIGHTSYNC RGB, oynadığınız oyunla, seslerle veya ekran rengiyle akıllı bir şekilde etkileşime girer. Tüm Logitech G RGB aygıtlarınızı birbirleriyle senkronize edin. yaklaşık 16,8 milyon renkte ışıklandırmayı odanıza ve kurulumunuza göre özelleştirebilirsiniz. Kendi kişisel RGB animasyonlarınızı oluşturun. Seçim sizin. RGB'niz ve daha fazlası kontrolünüz altında; tümü Logitech G HUB yazılımıyla mümkün.

Plastik içermez sertifikası

G502 LIGHTSPEED, PVC'sizdir, Plastik İçermez Sertifikası'na sahiptir. Bu, Logitech’in, her satın alma işleminde, okyanusu kirleten plastiklerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olan Plastic Bank programlarının fonlanmasına yardımcı olması anlamına gelir.

G502 LIGHTSPEED Wireless özellikleri şöyle:

Fiziksel Özellikler:
  • Yükseklik: 132 mm
  • Genişlik: 75 mm
  • Derinlik: 40 mm
  • Ağırlık: 114 g yalnızca mouse
  • İsteğe bağlı ekstra ağırlıklar: 16 grama kadar
İzleme:
  • Sensör: HERO™
  • Çözünürlük: 100 – 16.000 DPI
  • Sıfır yumuşatma/hızlanma/filtreleme
  • Maks. hızlanma: > 40 G
  • Maks. hız: > 400 IPS
Yanıt verme:
  • USB veri biçimi: 16 bit/eksen
  • USB rapor hızı: 1000 Hz (1 ms)
  • Kablosuz bildirim hızı: 1.000 Hz (1 ms)
  • Kablosuz teknoloji: LIGHTSPEED Kablosuz
  • Mikro işlemci: 32 bit ARM
Pil süresi (Sürekli kullanım)
  • Varsayılan ışıklandırma: 48 saate kadar
  • Işıklandırma yok: 60 saate kadar
  • USB 2.0 kullanarak 5 dakika şarj ile 2,5 saat oyun oynayabilme
Diğer özellikler:
  • POWERPLAY uyumlu
  • Yerleşik bellek
  • LIGHTSYNC RGB: 2 bölgesi
  • Mekanik Düğme Gerginliği Ayarlama Sistemi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

g502-lsp-feature-1-desktop.png.imgw.1888.1888.jpeg

g502-lightspeed-hero.png.imgw.1318.1318.jpeg

g502-lsp-panel1-feature-7.png.imgw.1888.1888.jpeg

g502-lsp-panel1-feature-3.png.imgw.1888.1888.jpeg

g502-lsp-feature-2-desktop.png.imgw.1888.1888.jpeg

g502-lsp-panel1-feature-6.png.imgw.1888.1888.jpeg

g502-lsp-panel1-feature-5.png.imgw.1888.1888.jpeg

Son düzenleme:
Başarılı buldum, fakat standart G502'yi aldıktan sonra elim 1-2 hafta boyunca ağrıdı alışma sürecinden dolayı. Biraz zor alıştım duruşu diğer mouse'lara göre değişik fakat alışınca bırakamıyorum. Satışa sunulunca çok büyük ihtimalle satın alırım.

Modeli kullananlar için kablosuza geçmek için güzel bir fırsat, ağırlık da kısmen azaltılmış güzel. Yine de rekabetçi oyun oynamak için 114g fazla ağır. PowerPlay kapağı ile 118g oluyor. Pil ömrü de güzel zaten montaj şemasında büyük bir batarya kullanıldığı da gözüküyor. Serinin hayranları dışında bir kitleye hitap eder mi orası muamma, $150 fazla yüksek geldi bana. Kaybederse fiyatından kaybeder.

Logitech kendine güzel bir kablosuz fare evreni kurdu, neredeyse her faresinin kablosuz versiyonunu çıkardılar. Çok doğru hamleler, kablosuz özgürlüğü bir başka. Kablosuz tarafında da Logitech'e kimsenin kafa tutabileceğini sanmıyorum.

Şu G303/G302 modelinin de kablosuzu gelse hiç fena olmaz.

Yıllardır G502 kullanıyorum. Başka mouse da kesinlikle kullanmam. Yenilenen G502 Hero bile $52 dolardan satılıyordu. Sadece kablosuz diye $150'a satılacak olması bence yanlış olmuş. 3. dünya ülkesi olmayan bir ülkede yaşıyor olsaydık pek sorun olmazdı fakat doların durumu malum. 1000 TL civarına satılacak Türkiye'de. Ne yazık ki.

Bu mouse benim babama Logitech'ten ve resmi olarak hediye edildi. Biraz Mac'inde kullandı sonra bana verdi. Mouse gerçekten çok güzel ve kullanışlı. Uygulamasından ışığını ayarlayabiliyorsun. O da güzel. Şu ana kadar benim hiç ışıklı mouse'um olmadı. Ama bunun sayesinde artık eksik hisstemiyorum. Hızlıca şarj olması da gerçekten çok güzel. Almak isteyenlere tavsiyem, eğer paranız varsa ve alacak durumdaysınız alın derim.

Geri
Yukarı