Elektronik Logitech G502 X LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse - 3399 TL

Ben de çok uzun yıllar G502 Proteus Spectrum modelini kullandım. Çok memnundum ama tekerleği sıkıntılıydı. Bu Logitech tekerlek işini başaramıyor. Ergonomisi gayet başarılı ve click hissiyatı çok güzel.

5-6 yıldır bozuldukça asus wt425 alıyorum sırf elime tam oturacağını bildiğim için.Ama artık sorunu olmayan bir mouse almak istiyorum.
Daha uyguna bu tarz parmak desteği olan kablosuz mouse öneriniz var mı ? 3400 lira bütçemi biraz aşıyor ama gerçekten hakediyorsa almayı düşünüyorum.

5-6 yıldır bozuldukça ASUS WT425 alıyorum sırf elime tam oturacağını bildiğim için. Ama artık sorunu olmayan bir mouse almak istiyorum.
Daha uyguna bu tarz parmak desteği olan kablosuz mouse öneriniz var mı? 3400 lira bütçemi biraz aşıyor ama gerçekten hak ediyorsa almayı düşünüyorum.

Bu mouse bu parayı hak ediyor hocam sizi üzmez yıllardan beri Logitech kullanıyorum G900 chaos beni 4 yıl çok rahat götürdü ve sürekli oyun oynayan birisiyim aktif olarak kullandım bu arada mouse bozulmadı ben değiştirdim tahminen bu mouse sizi 8 yıl götürür. Bu arada şunu da unutmamak lazım siz mouse nasıl davranıyorsanız karşılığıda öyle olur genelde.

5-6 yıldır bozuldukça ASUS WT425 alıyorum sırf elime tam oturacağını bildiğim için. Ama artık sorunu olmayan bir mouse almak istiyorum.
Daha uyguna bu tarz parmak desteği olan kablosuz mouse öneriniz var mı? 3400 lira bütçemi biraz aşıyor ama gerçekten hak ediyorsa almayı düşünüyorum.

Vatan da 2 gün önce güzel indirimdeydi.
Mazga stokgunda kalmış net bitmiş.
Konudaki x farklı modelimi ben mi yanlış gördüm.

Vatan da 2 gün önce güzel indirimdeydi.
Mazga stokgunda kalmış net bitmiş.
Konudaki X farklı modelimi ben mi yanlış gördüm.

Eski modeli bu ama yine de iyi fiyatmış :D

Valla hocam bence de pahalı ama daha uyguna kablosuz düzgün bir model bulamadım
Baş parmak altına gelen ekstra nişan tuşlarını seviyorum ve baş parmak altı destek bulunmasını da seviyorum. Uzun süre araştırma yapıp ekonomik olması için gidip 1000 liraya Monster Pulsa OneShot Pro almıştım. Dahili kablosuz şarjı da vardı üstelik. Genel olarak fena değil ama hem biraz küçük kaldı hem de yazılım konusunda sıkıntılı. Hazırladığınız profiller açık olan uygulamaya göre otomatik olarak değişmiyor. Ekstra tuşun işlevini kullanmak için Chrome/Explorer/Oyunlar/Photoshop vs arasında geçiş yaparken her seferinde profil değiştirmek çok zahmetli. G Hub bunu çok güzel başarıyor. Şarj girişi USB Type-C olsun isteyince geriye tek seçenek G502 X kalıyordu. Elim titreyerek ödeme yaptım ama kesinlikle değdi. Tekerlekteki sağ-sol scroll bile günlük kullanımımı çok kolaylaştırdı. Düşünen herkese öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı