Logitech G600 Mouse imleci aşağıya kayıyor sorun nedir?

UyurGezer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Abiler.
Mouse'da son 2 aydır sorun yaşıyorum (logitech g600) normal kullanırken bir anda mouse kendi kendiliğine aşağı kayıyor ve baya sıkıntı yaşatıyor fps oyunu oynarken. Neden kaynaklıdır acaba? Yardım ederseniz sevinirim. Bu arada mouse kablolu wireless değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alttaki saydam kısıma, bir şey yapışmış-dökülmüş olabilir mi ? Işığı iyi yansıtamazsa, sağdan soldan yalan yanlış talimatlar alabilir. Kabloya da dikkat edin, düzleştirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alttaki saydam kısıma, bir şey yapışmış-dökülmüş olabilir mi ? Işığı iyi yansıtamazsa, sağdan soldan yalan yanlış talimatlar alabilir. Kabloya da dikkat edin, düzleştirin.
2 kez darbe aldı mouse ama o kadar fazla değil.Peki merceğini nasıl temizleyebilirim.
--TEŞEKKÜRLER--

Vallahi hiç mercek temizleme gibi bir şeye rastlamadım :) Genelde böyle şeyler temizlenmez, temizlenirken de bozulur... Aslında bu mouse'u koyduğun yere bile bağlı ama yine de içini açmadan biraz nemli pamuk çubuğuyla dene. Yine olmazsa aynı işlemi içini açıp tersten dene. Yine olmazsa kabloda filandır herhalde sorun..

Vallahi hiç mercek temizleme gibi bir şeye rastlamadım :) Genelde böyle şeyler temizlenmez, temizlenirken de bozulur... Aslında bu mouse'u koyduğun yere bile bağlı ama yine de içini açmadan biraz nemli pamuk çubuğuyla dene. Yine olmazsa aynı işlemi içini açıp tersten dene. Yine olmazsa kabloda filandır herhalde sorun..
normal mouse pad e koyuyorum pamuk çubuyla deniycem mantıklı :D saol tekrardan

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı