Logitech G733 alınır mı?

Abimde var güzel kulaklık açıkçası 4000 TL gibi bir fiyata süper bir şey beklemeyin arkadaşlar.

4400 TL'ye Wireless önerebilir misiniz?

Arkadaşa arttırabiliyorsa bütçeyi biraz daha zorlamasını söyledik zaten hocam. Kulaklık kötü değil bu bütçede alınabilecek tek Wireless kulaklık maalesef başka seçenek yok çünkü.

Bütçe arttırılırsa Arctis 7P alırım. Bütçem artmıyorsa Arctis 4P alırım. Veya gider Wireless HS55 veya Void Elite Wireless alıp arada kafan paraya da gider harici mikrofon alırım.
Void elite öneren bir kişinin bilgisinden suphelenirim.

Void elit ben kullandım 2 arkadaşıma aldırdım bunlardan 1 tanesi kulaklığı sıkıntı verdi değişim yaptılar 4 tane kulaklıkta dip ses yoktu. Zamanında popülerken kullanan hiçbir yayıncıda dipses yoktu ama kronik problemli yapmayın allah aşkına 2 tane şikayet duyup hemen kronik sorun var abe moduna geçiyosunuz.

Hocam bu tarz siteler istatiksel olarak veriyor verileri. Bence Arctis 7+ çok daha üstün bir model G733'e göre.

Neye dayanarak söylüyorsun kaynağın ne? Gayet doğru verileri paylaşan bir site.

Rtings'e gram güvenmiyorum. Monitörde dCi P3 oranı yüzde 80 olan monitörle 95 olan monitörü biri 8 diğeri düz 10 bit olmasına rağmen karşılaştırmada neredeyse aynı puanda gösteriyordu renk doğruluğunu. Keza bazı mouse karşılaştırmalarında da benzer şeylere denk geldim.

Dediğim gibi ben olsam HS55 Wireless veya Void Elite Wireless alırdım arda kalan para ile harici güzel bir mikrofon alınabilir.

Monitör kısmını bilemem ama kulaklık konusunda gayet doğru veriler olduğuna bizzat şahit oldum ve denedim.

Neye dayanarak söylüyorsun kaynağın ne? Gayet doğru verileri paylaşan bir site.

Monitör kısmını bilemem ama kulaklık konusunda gayet doğru veriler olduğuna bizzat şahit oldum ve denedim.

Yayıncı değilim mikrofon değil kaliteli ses verebilecek bir kulaklık arıyorum ve denediğim her kulaklığın ses performansı o siteye yakın çıktı.

Void elit ben kullandım 2 arkadaşıma aldırdım bunlardan 1 tanesi kulaklığı sıkıntı verdi değişim yaptılar 4 tane kulaklıkta dip ses yoktu. Zamanında popülerken kullanan hiçbir yayıncıda dipses yoktu ama kronik problemli yapmayın allah aşkına 2 tane şikayet duyup hemen kronik sorun var abe moduna geçiyosunuz.
Hayır sesi çöp asiri eski ve kafa düşmanı bir model, Corsair'ın yüz karası , cezbedici fiyatı dışında hiçbir artısı yok, ayrıca pedleri dandik.
Logiteche kötü demeniz aşırı komik olmuş şuan eski fosil G935 bile SS ARTICS NOVA 7'yi tokatlayabilen bir cihaz.

Monitörde ve mouse'ta hatalı bilgi veren ürünün diğer ürünlerde niye hatalı bilgi vermesin sen memnun kalmış olabilirsin ben G733 alan memnun kalmaz demiyorum ama fiyatını haketmiyor. Superlight 2 çıktı haketmeyen o mouse için 5k para istiyorlar. Superlight 1 çift tıklama sorununa rağmen hala deli gibi pahalı. Daha sürücü kapatıcı olmayan kulaklık modeli için 3k para istiyorlar Logitech ürünleri olması gerekenin üstü fiyatta satılıyor.

Hayır sesi çöp aşırı eski ve kafa düşmanı bir model, Corsair'ın yüz karası, cezbedici fiyatı dışında hiçbir artısı yok, ayrıca pedleri dandik.
Logitech'e kötü demeniz aşırı komik olmuş şu an eski fosil G935 bile SS Arctis Nova 7'yi tokatlayabilen bir cihaz.

Hocam 5 yıl öncesi için iyi bir model di. G733'te 4 yıl önce piyasaya çıktı.

Monitörde ve Mouse'ta hatalı bilgi veren ürünün diğer ürünlerde niye hatalı bilgi vermesin sen memnun kalmış olabilirsin ben G733 alan memnun kalmaz demiyorum ama fiyatını hak etmiyor. Superlight 2 çıktı hak etmeyen o mouse için 5K para istiyorlar. Superlight 1 çift tıklama sorununa rağmen hala deli gibi pahalı. Daha sürücü kapatıcı olmayan kulaklık modeli için 3K para istiyorlar Logitech ürünleri olması gerekenin üstü fiyatta satılıyor.

Hocam hala farelerden başka konulardan bahsediyorsun konumuz kulaklık. Ve Logitech'in fiyat politikası değil.

Hocam 5 yıl öncesi için iyi bir model di. G733'te 4 yıl önce piyasaya çıktı.
3

Yeni konular

Geri
Yukarı