Logitech G733 alınır mı?

Kulaklığın fanboyu falan değilim savunmaya çalışmıyorum, ama kötüleyen arkadaşlar hiçbir şey bilmeden ve kaynak sunmadan kulaktan dolma bilgilerle kötülüyorlar mikrofon kötü vs diyor, esas amacım mikrofon olsa zaten ayrıca mikrofon alırım yan etmenlerden değil ana etmenden bahset bana ses kalitesi nasıl?
Biraz bilgi sahibi olun ondan sonra gelin laf kalabalığından başka bir şey olmuyor böyle.

Monitörde ve mouse'ta hatalı bilgi veren ürünün diğer ürünlerde niye hatalı bilgi vermesin sen memnun kalmış olabilirsin ben G733 alan memnun kalmaz demiyorum ama fiyatını haketmiyor. Superlight 2 çıktı haketmeyen o mouse için 5k para istiyorlar. Superlight 1 çift tıklama sorununa rağmen hala deli gibi pahalı. Daha sürücü kapatıcı olmayan kulaklık modeli için 3k para istiyorlar Logitech ürünleri olması gerekenin üstü fiyatta satılıyor,
Biz diyoruz kulaklık sen diyorsun mouse, her markanın her ürünü süper diye birşey yok, ayrıca SteelSeries ve Corsairin mouse modelleride ahım sahim değil onuda bildireyim, G pro X 2 , G935 , g733 bunların hepsi genel olarak başarılı kulaklıklar. Ayrıca geçende Barracuda X öneriyordunuz hocam
.

Kulaklığın fanboyu falan değilim savunmaya çalışmıyorum, ama kötüleyen arkadaşlar hiçbir şey bilmeden ve kaynak sunmadan kulaktan dolma bilgilerle kötülüyorlar mikrofon kötü vs diyor, esas amacım mikrofon olsa zaten ayrıca mikrofon alırım yan etmenlerden değil ana etmenden bahset bana ses kalitesi nasıl?
Biraz bilgi sahibi olun ondan sonra gelin laf kalabalığından başka bir şey olmuyor böyle.
Ben sana özet geçeyim, hafif , kafayı sıkıyor, sesi iyi, şarj süresi cezbedici, sesi az (maalesefki) , tepkime süresi güzel. Yazılımı buglu ama aşırı detaylı.

(Fiyatına göre değerlendiriyorum, tabiki bir SS ARTICS NOVA WİRELESS ETMEZ)

Biz diyoruz kulaklık sen diyorsun mouse, her markanın her ürünü süper diye bir şey yok, ayrıca SteelSeries ve Corsair'in mouse modelleride ahım sahim değil onu da bildireyim, G PRO X 2, G935, G733 bunların hepsi genel olarak başarılı kulaklıklar. Ayrıca geçende Barracuda X öneriyordunuz hocam.

Ben sana özet geçeyim, hafif, kafayı sıkıyor, sesi iyi, şarj süresi cezbedici, sesi az (maalesef ki), tepkime süresi güzel. Yazılımı buglu ama aşırı detaylı.

(Fiyatına göre değerlendiriyorum, tabii ki bir SS Arctis Nova Wireless etmez)

2024 yılına göre eski kalıyor mu acaba onu merak ediyorum ya da kronik bir sorunu vs var mı diye.

Neden 3800 lira bandında ki hiçbir Wireless kulaklık G733'ten daha iyi değil o zaman.

3800 lira bandında 2 tane kulaklık var bunlardan biri Barracuda X diğeri Nova 4P ikisi de ses kalitesi olarak G733 kadar iyi değil ama Mic performansı ve multiplatform gibi yan özellikler ile dövüyorlar. 4700TL verdiğin bir kulaklıkta Bluetooth özelliği bile koymamış Logitech sağ olasın.

Bu arada ses kalitesi olarak da abartılacak bir fark yok aralarında.

2024 yılına göre eski kalıyor mu acaba onu merak ediyorum ya da kronik bir sorunu vs var mı diye.
Miki korkutuyor yalan yok, internette mik ile problem yaşayanları gördüm ama Logitech servisi ilgilenir diye düşünüyorum.

Daha ilgilenmeyecegim konu çok uzadı, fiyatına göre iyi , eğer gerçek ses deneyimi yaşamak istiyorsanız DT 990 PRO 250 OHM +ses kartı yada PC38X bakın mik istiyorsanız, yüksek ihttimalle bu ikisi G733'u ezip geçer.

3800 lira bandında 2 tane kulaklık var bunlardan biri Barracuda X diğeri Nova 4P ikisi de ses kalitesi olarak G733 kadar iyi değil ama Mic performansı ve multiplatform gibi yan özellikler ile dövüyorlar. 4700TL verdiğin bir kulaklıkta Bluetooth özelliği bile koymamış Logitech sağ olasın.

Bu arada ses kalitesi olarak da abartılacak bir fark yok aralarında.
Kusura bakma kardeşim bunları iyiliğin için söylüyorum, milletin sana katılmama yada kaale almama sebebi tam olarak şu ,biz diyoruz Ankara sen diyorsun Konya, biz diyoruz LOGİTECH kulaklık sen diyorsun LOGİTECH mouse, biz diyoruz G733 sen diyorsun G pro x superligth adam diyor aynı fiyat bandında başka kulaklık var mı diye , sen daha iyi alternifleri var diyip dağlar kadar fiyat farkı olan kulaklığı atıyorsun konuyu evirip çevirip başka yerlere taşıyorsun, evet Logitech, Razer, Corsair, SS gibi markaları kullandım bunlar birbirinden beter ama ses konusunda en iyisi Logitech gibiydi, özellikle ses kasma konusuna gelince, herneyse konuyu bir yerden bir yere sallandirinca millete ya gülüyor yada kaale almıyor seni.

1714396937222.png

Daha konuştuğundan bile emin değilsin forumda tek yaptığınız kulaktan doğma bilgiler ile kullanmadığınız ürünler hakkında boş yapıyorsunuz. Logitech ürünleri overpriced diyorum ve birçok ürünü hakkında örnekler veriyorum. Siz kulaktan doğma bilgiler ile birşeyler gevelerken ben o kulaklıkları ya kendim kullanmış oluyorum yada deneyip etrafımdaki insanlara hediye ediyorum onların geri dönüşlerini alıyorum. Bu durum sadece kulaklık ile alakalı değil. Bu foruma yazmadan önce de etrafımda gördüğüm birçok kişi özellikle yok bu foruma yazdım öneri aldım bunu önerdiler eee hiç memnun değilim diyip bana geliyor. Neyse siz cloud 2 ile devam edin ben arctis nova pro wireless kulaklığımla mutluyum yeterince. çöpe atılan para benim değil nede olsa.

1714397640978.jpeg

Geri
Yukarı