Logitech G773 uzamsal ses hatası veriyor

BekirKaratas

Centipat
Daha fazla  
Logitech G773 yeni aldım ve ses konusunda sıkıntı yaşıyorum. Uzamsal ses hata veriyor, bunun yuzundende Dolby acces kullanamıyorum. Oyunlarda ses yeterli değil. Muzik YouTube vs. yetiyor fakat oyunlarda ayni seyi söyleyemeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam aynı sorunu bende yaşıyorum çözebildin mi
Öncelikle ben win 11 de sorunu çözemedim. G Hub ile Dolby Access ters düştüğü için ikisini aynı anda kullanmana izin vermiyor windows. Çok kolay arkadaşlar çözümü G HUB'ı silin win 11 kullanıyorsanız. 10'da bu problem yok diye biliyorum.

Öncelikle ben Windows 11'de sorunu çözemedim. G HUB ile Dolby Access ters düştüğü için ikisini aynı anda kullanmana izin vermiyor Windows. Çok kolay arkadaşlar çözümü G HUB'ı silin Windows 11 kullanıyorsanız. 10'da bu problem yok diye biliyorum.

Windows 10 kullanıyorum ve dediklerini yaptım hocam düzelmedi, uzamsal ses kısmı açık gözüküyordu değiştirebiliyordum fakat Dolby ve DTS indirdiğimde yeniden kapandı seçenek göstermiyor kısacası hala çözemedim.

Windows 10 kullanıyorum ve dediklerini yaptım hocam düzelmedi, uzamsal ses kısmı açık gözüküyordu değiştirebiliyordum fakat Dolby ve DTS indirdiğimde yeniden kapandı seçenek göstermiyor kısacası hala çözemedim.
DTS dediğin nedir? Demek istediğim şey bilgisayarında 1 taneden fazla ses ekolayzerı ile alakalı yazılım olmamalı. Yoksa Dolby Access'ı kullanamazsın.

DTS dediğin nedir? Demek istediğim şey bilgisayarında 2 taneden fazla ses ekolayzerı ile alakalı yazılım olmamalı. Yoksa Dolby Access'ı kullanamazsın.

Windows Sonic ve dobly tek var şu an fakat ikisini de görmüyor kulaklığımdaki uzamsal ses kısmı ve bilgisayar kulaklığımı hoparlör olarak görüyor acaba bundan mı kaynaklıdır.

Windows Sonic ve dobly tek var şu an fakat ikisini de görmüyor kulaklığımdaki uzamsal ses kısmı ve bilgisayar kulaklığımı hoparlör olarak görüyor acaba bundan mı kaynaklıdır.
Windows Soniği sil sadece dolby kalsın öyle dene.

Hoparlör olarak görmesinde bir sakınca yok benimde aynı.

Dosya Ekleri

• screenshot.png
    screenshot.png
    22,5 KB · Görüntüleme: 4
Hocam Windows Sonic nasıl silinir'ki uygulama olarak bile göstermiyor bir de Discord'un var mıdır hocam oradan yayın açsam yardımcı olsan olur mu?
Forumda yasak yazsam direkt ceza yiyorum.

Hocam Windows Sonic nasıl silinir'ki uygulama olarak bile göstermiyor bir de Discord'un var mıdır hocam oradan yayın açsam yardımcı olsan olur mu?
Silmeye gerek duymadan sağ taraftaki ses logosuna sağ tıklayıp dolby access'i seçmeyi dener misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı