Logitech K200 Klavye Üstüne Kola Döktüm

Regalbeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Logitech K200 klavyem var. Üstüne kola döktüm. Bezle falan sildim. Çalışıyor ancak 1 gün sonra kola gelen tuşlara basıyorum. Sanki basmıyormuş gibi oluyor. Yavaş basıyor. Aslında hissetmek harici bir sıkıntı yaratmıyor. Yani normal klavyede f'yi 10 saniye spamlasam da aynı bu klavyede de aynı performansta sorun yok. Ancak basınca işte yavaş basıyormuş gibi oluyor. Şimdi ben bu klavyeyi nasıl temizlerim ? Klavye su geçirmez ama ölümsüz değil. 20 liralık klavye zaten. Neyse şimdiden teşekkürler.

Meyve bıçağının tersi ya da spatula işlevi görecek herhangi bir alet yardımıyla tuşları hafifçe kaldırıp sök. Eğer sabrın varsa tüm klavyeye, uğraşmak istemiyorsan sadece kola dökülen bölgeye yap bu işlemi. Daha sonra hafif ıslattığın bir bezle kolayı silmeye çalış. Açıkçası benim külüstür Microsoft klavyeye bu işlemi 3-5 ayda bir yapmaya çalışıyorum. Ben bütün kasayı söküp yıkıyorum genelde deterjansız suyla. Aynı tırnak sistemi mi var bilmiyorum ancak fotoğraflardan öyle görünüyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı