Logitech MK120 İncelemesi

Merhabalar, eskiden 110TL'ye aldığım kazık Preo KM03 klavye-mouse setten sonra bu sefer güvenilir markalara baktım ve Logitech'in MK120 modelini gördüm. 99TL idi. Logitech adamdır diyerek gittim MediaMarkt'a ve aldım. Öncelikle ikisi de kablolu ancak benim hoşuma giden bir detay oldu. Zamanında pil için evin her tarafını aramışlığım olmuştur. Öncelikle en çok sevindiğim kısmı masamda mouse sensörlerinin iyi iş çıkarması. Masa dediğim üzeri sprey boya mıdır nedir bir madde ile boyandıktan sonra sökülmüş bir yüzey. Preo mouse bir türlü uyum gösterememişti bu yüzeye. Yine de mouse'unda bir eksiği var, o da oyunlarda. Özellikle FPS oyunlarında sizde tavsiyem mouse hassasiyetini arttırmanız. Herhangi bir macro tuş bulunmamakta. Şimdilik klavye oyunlarda sıkıntı yaşatmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech gerçekten çok başarılı bir marka. G103 ve G300s kullanıyorum. G103 hiç bozulmadı. G300s'in orta tuşundan sorun meydana geldi. Sıfırıyla değiştirdiler.

Hevesinizi kırmak gibi olmasın ama bu fiyata Motospeed CK888 alsanız daha iyi olabilirdi. Kuklanmıştım bir süre oradan biliyorum.

Hevesinizi kırmak gibi olmasın ama bu fiyata Motospeed CK888 alsanız daha iyi olabilirdi. Kuklanmıştım bir süre oradan biliyorum.

Dediğim gibi bilindik marka arıyordum. Hevesim kırılmadı yani. :D

Adamlar fena sağlam yapıyor, gerek müşteri hizmetleri -ki gerek kalmıyor, gerek malzemeden kısmamaları ve kolay kolay bozulan ürünler yapmamaları çok müşteri çekiyor. M171 kullanıyorum, mükemmel.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 Mayıs 2023'den bildiriyorum: Klavye ve Mouse'u hala sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Klavyenin ve farenin altındaki birer kaydırmaz parçasını kaybettim. Onun dışında hiçbir sorunları yok, Logitech kaliteli!

Son düzenleme:
5 Mayıs 2023'den bildiriyorum: Klavye ve Mouse'u hala sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Klavyenin ve farenin altındaki birer kaydırmaz parçasını kaybettim. Onun dışında hiçbir sorunları yok, Logitech kaliteli!
Hocam bu aralar mousedan dolayı bir sete ihtiyacım var. Hazır elimdeyken klavyeyi elden geçireyim diyorum. Hala önerirmisin?

Ektra olarak eve ilk 12 sene önce bilgisayar girdi klavye-mouse Logitech MK220 modeliydi 8 sene boyunca kullandım mouse'un M1 basmadığı için değiştirmiştim, Klavyesininde space tuşunun demir tutma yeri kırılmıştı. Öneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı