Logitech neden F710 gamepadin bağlantı sorununu çözmüyor?

183206

Megapat
Makaleler
1
Kaç yıllık ürün, neredeyse hepsinde bağlantı kopma sorunu var. Uzatma kablosu kullanılsa bile ara sıra bağlantı kopuyor.
Ama kardeşimin marketten aldığı 30 liralık üründe 1 kere olsun bağlantı kopmuyor. Neden koskoca Logitech bağlantı kopma sorununun önüne geçmiyor veya geçemiyor? Sırf bu yüzden F310 sipariş verdim az önce. Yoksa az daha koyar F710 alırdım. Titreşimsiz takılacağız şimdi.

Aslında 310'a titreşim koysalar harika olurdu. F510 vardı kablolu ve titreşimli olan, keşke satışı olsa. F710'dan daha iyi olurdu.

Kopma sorunun kaynağı, alıcının düşük güç tüketiminden ötürü uykuya alınmasından kaynaklı.

Çözümü için yanında gelen USB uzatmayı kullanmak yeterli oluyor. Uzatmayı kullanmak istemiyorsanız, USB portunu sürekli aktif şekilde ayarlamanız yeterli.

Sorun işletim sisteminin agresif güç tasarrufu yüzünden kaynaklanıyor gibi geliyor. Kendim kullanıyorum ve tecrübelerim bu yönde...

Kopma sorunun kaynağı, alıcının düşük güç tüketiminden ötürü uykuya alınmasından kaynaklı.

Çözümü için yanında gelen USB uzatmayı kullanmak yeterli oluyor. Uzatmayı kullanmak istemiyorsanız, USB portunu sürekli aktif şekilde ayarlamanız yeterli.

Sorun işletim sisteminin agresif güç tasarrufu yüzünden kaynaklanıyor gibi geliyor. Kendim kullanıyorum ve tecrübelerim bu yönde...
Uzatma kablosu kullanılsa da bağlantı ara sıra kopuyor.

Geri
Yukarı