LoL CTRL+6 ustalığı nasıl geliştirilir?

Pismaniyee

Hectopat
Bazı insanlara bakıyorum CTRL+6 basınca 2 tane ışıklı ustalık çıkıyor. Bende 1 tane çıkıyor. 2 tane nasıl çıkarılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı insanlara bakıyorum CTRL+6 basınca 2 tane ışıklı ustalık çıkıyor. Bende 1 tane çıkıyor. 2 tane nasıl çıkarılır?
Ücretli oluyor yanlış bilmiyorsam. İstediğiniz karakterde ustalık kısmından bir ücretsiz bir de ücretli olmak üzere 2 adet bir bölüm var. Oradan ücretli olanı satın almanız gerek.

Başlangıç serisi ebedileri mavi öz ile alıp aynı karakter için 15 ebedi aşamasını geliştirdiğinde bir tık çıkıyor. 1. seri ebedilerde de aynısını yapınca 2 tane oluyor.
1. seri ebediler normalde rp ile satılıyor ama ebedi kapsüllerinden 2'şer tane çıkararak turuncu öz ile açabiliyorsunuz.

Mevcut şampiyonun Ebedi serilerinde ustalaşarak geliştiriliyor. Bunun için önce istediğiniz şampiyonun Ebedi sersini açmanız ve oyun oynamanız gerekiyor.
Bunun için bütün ebedileri yani başlangıç serisi. 1.seri ve 2.seri ebedilerin hepsini almak gerekiyor mu ? yoksa sadece 2.seri ebedi almak yeterli oluyor mu ? ben 3 tik yapmak istediğim için direk 3 karakterimin 2.serisini aldım ama tekte kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı