LoL Hero Seçimi

TechBoy

Hectopat
Herkese iyi günler arkadaşlar,
LoL' e yeni başladım. Knight tan geliyorum sunucular boşaldı ve oyunun türkçesinin soru işaretinden oluşması beni çok sıktı. Lol'e geldim fakat bir türlü alışamadım afalladım birden. Genellikle Bottom bölümünde Adc ile oynamak istiyorum. Önerebileceğiniz karakterler var mı? Yok şu bülümde şununla oyna derseniz, tekliflere açığım. Önerdiğiniz karakterin kabiliyet önerilerinizi alayım bir de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen Tristana almanı öneririm. Hem oynaması kolay hem zevkli. Oyunun ilk seviyelerinde biraz güçsüz olabilirsin fakat oyunun sonuna doğru dahada güçlenir.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıl önce yabancı olarak başlamış ve sevmiştim, dün indirdim oyunu denemek için. İndirmez olaydım, oyunda küfürden geçilmiyor, afk bırakıp gidenler mi dersin karşı takıma bilerek ölenler mi dersin inanır mısın 6 oyun attım hiç birini de doğru düzgün oynayamadım.

İlk zamanlarda kolay şampiyonlar ile oyuna alışabilirsin.
  1. Master Yi
  2. LeBlanc
  3. Fiora
  4. Tristana

Susturmasına gelen düzenlemeden sonra LeBlanc ? Ayrıca Tristana önerimdir. Hem mobil, hem de kuvvetli bir ADCarry'dir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı