LoL Kayn nasıl oynanmalı?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

LoL'de Kayn Jungle nasıl oynanmalı? Nasıl bir başlangıç yapılmalı? 6'ya kadar fight girilebilir mi? Bilen biri basit bir özet yapabilir mi rica etsem?

Kolay gelsin.

LoL'de Kayn Jungle nasıl oynanmalı? Nasıl bir başlangıç yapılmalı? 6'ya kadar fight girilebilir mi? Bilen biri basit bir özet yapabilir mi rica etsem?
Yenilmezin varsa erken oyunda çoğu orman karakteri ile dövüşebiliyor. Olabildiğince farm yapman lazım orman dönme hızı iyi olduğu için. Pozisyon bulduğunda gank at erken dönüşeceğim diye absürt gankler atıp ölme.

Karasmai'nin oyun tarzı Master'ın altındaki bir ligde pek iş yapmaz. Elayja'yı ben de sevmiyorum ancak Zegabon iyi bence.
Karakteri, rotasyonları ve nerde ne yapacağını gayet de öğrenirsin Karasmai'den. Zegabon dediğiniz adam dakika 20'de 100 farm gezen birisi. S11'de TR Kayn 11.'si oldum ve tek izlediğim kanal Karasmai'ydi, ondan öğrendim de denilebilir.

Kesin yük alabileceğiniz yani malzeme çıkacak bir gank atacaksanız atın Kayn oynarken başarısız gank atmaman lazım koridorlara çok güvenmeyin hızlı dönüşmek için oyunu satabilirsiniz yanlışlıkla.

Zegabonda işinize yaramaz, yabancı içeriklere bakın. Ben şampiyonumda öyle ustalaştım. Yaptığınız maçın tekrarını izleyin, sonra izlediğiniz o videoya dönün eksiklerinizi takip edip ne yapıp yapmaman gerektiğini takip et.

Karakteri, rotasyonları ve nerde ne yapacağını gayet de öğrenirsin Karasmai'den. Zegabon dediğiniz adam dakika 20'de 100 farm gezen birisi. S11'de TR Kayn 11.'si oldum ve tek izlediğim kanal Karasmai'ydi, ondan öğrendim de denilebilir.
Adam düşük eloya göre çok yavaş oynuyor. Düşük eloda erken dakikalarda bile rahat gankler atılıyor yüksek eloya nazaran.

Yeni konular

Geri
Yukarı