LoL Kayn rün nasıl olmalı?

YouTube'dan baktım pek anlamadım Kayn için rün önerisi olan var mı?
Tao'nun Mavi Kayn için;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gölge Kayn'a İlk vurus, hakimiyet.

Darkin Kayn'a yenilmez, hakimiyet ya da azim. S11 TR Kayn 1.ligim var.

Mavi Kayn falan ne oluyor tam olarak.
Pasifi. Kayn'in iki formu var, birisi tank niteliginde oynaniyor digeri ise tam anlamiyla suikastci.

Menzilli karakterlere vurursan asagidaki barda Kayn'in pfp'sinin ustunde ki bolme mavi ile dolar ve Golge Kayn daha erken gelir (bkz: Ashe, Sivir, Samira). Yakin menzilli karakterlere vurursan da asagidaki bolme kirmizi ile dolar ve Rhaast daha erken gelir. (bkz: Renekton, Aatrox, Kha'zix)

Fotoğraf atacak var mı yeni başladım sayılırda sizin dediklerinizi nasıl dizeceğim bilmiyorum.

Fotoğraf atacak var mı yeni başladım sayılırda sizin dediklerinizi nasıl dizeceğim bilmiyorum.

Dostum, 1 hafta icerisinde anlarsin olayi. Bu yazdiklarimi oyunu iyice ogrendikten sonra, yani 3-4 ay sonra tekrardan oku.

Meta her ne kadar Power farm metasi olmasa da kesinlikle orman donmeyi birakmamalisin, dakika 10'da minimum 70 farmin olmali. Rotasyonunu ejdere/alamete gore ayarlamalisin. Onceligin gang olmamali, ayrica karsinda ki tank diye hemen Rhaast olmamalisin, takimindaki karakterlere de bagli.
Bu dediklerimi daha rahat anlaman icin Karasmai Kayn izlemeni siddetle tavsiye ederim, kendisi yabanci ancak dediklerini anlamana gerek yok.

Yenisin, şöyle açıklayayım. Kayn'ın tırpanından 2 forma ulaşabiliyor.
Mavi(gölge), Kırmızı(darkin)

Mavi olan suikastçıdır, çoğu kişiye tek atarsın.
Kırmızı olan dövüşçüdür, savaşlarda sürekli can çalar hayatta kalırsın.

Mavi olan için Kara Hasat girmen lazım
Kırmızı olan için Yenilmez girmen lazım.

Tavsiyem kırmızı olanı oynamanızdır, çoğu maçta iş yapacaktır ve gayet basittir.

Yeni konular

Geri
Yukarı