LoL unranked hesap nereden alınır?

ABCDE

Hectopat
LoL unranked hesap nereden alınır? 30 TL bütçe maksimum hesabım elo Hell'de kaldı yeni hesap açacaktım 30 levele kasmaya üşeniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL unranked hesap nereden alınır? 30 TL bütçe maksimum hesabım elo Hell'de kaldı yeni hesap açacaktım 30 levele kasmaya üşeniyorum.
İtemsatış.
GameSatış.
İtemci.
Sitenin kendisinden değil satıcılardan alın.
Hesap e-posta onaysız ve satıcının hesap garantisi verdiğine dikkat edin.

Önermiyorum kesinlikle, iki arkadaşım eu west hesabı almıştı ama hesaplar botla kasılıyormuş. 1 gün oyadıktan sonra ban yediler. Aynı durumu yaşaman çok olası. Kendin bir hesap açıp günlük xp takviyesi alıp full oyunu oynarsan kısa zamanda 30 olursun zaten. Kafanda da soru işareti kalmamış olur.

E-posta değişmen gerek ve şifre. Şimdiye kadar 10 dan fazla hesabı smurfleyerek gold ve plata çıkardım 1-2 si ban yedi.

Hesaplar botla kasılıyor yani ban riski de var. En aza indirgemek için 5-10 maç normal atıp sonra ranked girin.

GameSatış sitesinden EUW unranked 30 seviye hesap almıştım ben, bir sorunla karşılaşmadım hala. Fazla yorumu olan ve yüksek puanlı satıcılardan alın. 20-25 TL gibi fiyatlara alınabiliyor.
Önermiyorum kesinlikle, iki arkadaşım eu west hesabı almıştı ama hesaplar botla kasılıyormuş. 1 gün oyadıktan sonra ban yediler. Aynı durumu yaşaman çok olası. Kendin bir hesap açıp günlük xp takviyesi alıp full oyunu oynarsan kısa zamanda 30 olursun zaten. Kafanda da soru işareti kalmamış olur.
Botla kasmak ne anlama geliyor? Ben hesabı aldığımda giriş seviyesi botlara karşı atılmış yüzden fazla maç vardı. Bu hesap botla mı kasılmış oluyor?

Peki aldıktan sonra ne yapmam gerekir isim değiştirme gibi ya da başka bir şey?

Hesaba girdiğiniz an e-posta doğrulaması ister kendi e postanızı girin ve sonra site üzerinden değiştirin.
İçlerinde 50-60k mavi öz olduğu için bir miktarına oyun içi nickini de değiştirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı