LoL'de her zaman kötü takım denk geliyor

yigitbil1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz
8 GB Ram
Nvidia Geforce MX350
Acer Aspire A315-58G
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, iyi geceler dilerim. Ben bu durumdan artık çok sıkıldım, çok bunaldım. Tamam ben çok iyi oyuncu değilim. Benim de toxicleştiğim zamanlar oluyor ara ara ancak ben hiçbir zaman maçı trollemek için bu oyuna girmiyorum. Dereceli oynuyorum ve 15 dereceli maçın sadece 3'ünden galibiyet alabildim. Neredeyse çoğunu takım yüzünden kaybediyorum. Destek oyuncusuyum ve son vuruşu yapamayan, farm alamayan ADC mi dersiniz; midde hardcore oynayıp feedleyen mi dersiniz; ne gang atan ne ejder alan sırf kendisine odaklanan Jungle mı dersiniz bilemiyorum ama artık kafayı yemek üzereyim. Riot buna bir çözüm getirmeli, bir dengeleme sistemi olmalı. Ben her maç aynı şeyi yaşamaktan bunaldım. Aşağıya bırakıyorum maç sonuçlarımı.(Her maç çok iyi değilim tabii ki ancak %98 takımın en az ölen oyuncusu ben oluyorum. Feedlediğim maçlarda da takımın halini siz buradan anlayabilirsiniz.)
Not: Bu durumu sadece dereceli maçlarda yaşıyorum.

1.png

2.png

3.png

Son düzenleme:
Belki de Support oynamaktan vazgeçip taşıyıcı oynayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jungle veya mid oynamayı deneyin elo Silver falansa normal. Düzgün oynayan bir ADC pre bulursan lig kasman için iyi olabilir.

Zaten bu sorunu çözmüş olsaydık veya çözülmüş olsaydı, şimdi Türkiye süper güçtü.

Hayır yani anlamıyorum neden daima bu sorun benim başıma geliyor. 15 maçın 12'sinde aynı sorunu yaşıyorsam burada bir problem var demektir. Riot bunu anlayamıyor mu acaba? O zaman böyle bir şey yapılıyorsa 15 maçın 12'sinde de kazandıracak takım versin. Çok adaletsiz dağılıyor takımlar.

Belki de Support oynamaktan vazgeçip taşıyıcı oynayabilirsin.
Zaten sup-mid seçiyorum, adc pek beceremiyorum. Suplar farm çaldığı için ara ara sinirleniyorum.

Jungle veya mid oynamayı deneyin elo Silver falansa normal. Düzgün oynayan bir ADC pre bulursan lig kasman için iyi olabilir.
Jungle hiç becerebileceğimi sanmıyorum ama zaten sup-mid deniyorum.

Destek oynamanın kötü yanı oyunu taşımak zorlaşıyor. Ben de sup main olarak bazen çok sinir oluyorum. Bard alıp toplam hasarın %25-30'unu verdiğim oyunlar bile oldu ama bunlar haricinde çok büyük faydam olmuyordu takıma. Her ne kadar mide bile yardım etmeye çalışsan da 6-1 bir mid veya solo gelip oyunu domine ediyor. Bu yüzden tek başına düşük elodan çıkman zor olaibilir. Sadece mid oynamayı deneyebilirsin.

Benim gördüğüm sadece kasılmış olman. Bu bir anlam ifade etmez oynayışını bilmiyoruz. LoL skor oyunu değil. Muhtemelen takımı desktekleyip kastırmak yerine kendin kasıyorsun ve kaybetmenin sebebi bu.

Sadece kendimi kasmıyorum. Genellikle oyunda leveli en düşük kalan oyuncu ben oluyorum. Lanede ADC'ye skor aldırmaya çalışıyorum genellikle ve takım savaşlarında da skor alan kişi ben olamıyorum zaten. Lux ultileriyle falan anca skor alabiliyorum. Takım savaşlarına kadar zaten feedleyen feedlediği için de diğerlerini kastırmak güçleşiyor.

Ormanı baya kolaylaştırdılar bu sezon. Bir şans verip kolay karakterle başlayabilirsiniz orman oynamaya. Lig çıkmak için en etkili rol her zaman ormandır. Ayrıca hesabınız elohelle girmiş çok kostümünüz emeğiniz vs. yoksa yeni hesap açın uğraşmaya değmez.

Destek oynamanın kötü yanı oyunu taşımak zorlaşıyor. Ben de SUP main olarak bazen çok sinir oluyorum. Bard alıp toplam hasarın %25-30'unu verdiğim oyunlar bile oldu ama bunlar haricinde çok büyük faydam olmuyordu takıma. Her ne kadar mide bile yardım etmeye çalışsan da 6-1 bir mid veya solo gelip oyunu domine ediyor. Bu yüzden tek başına düşük elodan çıkman zor olaibilir. Sadece mid oynamayı deneyebilirsin.

Kesinlikle öyle. 33.01 dakika süren 14 Şubat tarihli maçımda Illaoi hariç tüm rakip takım feedledi. Biz kill alabildik sadece Illaoi de kule ala ala geldi maçı kazandırdı. İnanılmaz bir durum. Adama attığım hiçbir skill hasar vermiyordu neredeyse.

Ormanı baya kolaylaştırdılar bu sezon. Bir şans verip kolay karakterle başlayabilirsiniz orman oynamaya. Lig çıkmak için en etkili rol her zaman ormandır. Ayrıca hesabınız elohelle girmiş çok kostümünüz emeğiniz vs. yoksa yeni hesap açın uğraşmaya değmez.
Hocam eski hesaplarım toxiclikten kapandığı için güzel bir hesap kasmaya çalışıyorum. Game Pass hesabımı bağladım. Elohell ne oluyor tam olarak? Düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Sup oynamaya çok fazla alıştığım için orman yapabileceğimi sanmıyorum. Çok fazla sorumluluk gerektiren bir şey orman oynamak. O kadar sorumluluğu kaldırabileceğimi pek düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı