LoL'de Jax ile nasıl tek atılır?

swardark31

Femtopat
Daha fazla  
League of Legends oyununda Jax şampiyonuyla nasıl tek atabilirim? Jax Jungle oynuyorum genelde hangi yavru ile başlayayim ve hangi itemlerle direkt tek atabilirim? Amacım off-tank veya tank değil direkt tek atmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jax, dövüşçüdür, suikastçi değil dolayısıyla aşırı kasmadığı durumlar dışında tek atamaz. İlla tek atacak bir build istiyorum diyorsanız ne kadar meta dışı ve büyük ihtimalle tek atma dışında kötü olacaksa da AP gidebilirsiniz.

League of Legends oyununda Jax şampiyonuyla nasıl tek atabilirim? Jax Jungle oynuyorum genelde hangi yavru ile başlayayim ve hangi itemlerle direkt tek atabilirim? Amacım off-tank veya tank değil direkt tek atmak.
Jax şampiyonu, Nasus , Khazix, Jhin , Draven gibi devasa hasar birakabilen çar değil Attack speed daha verimli oluyor ona, tek atabilicek bir buildi olduğunu sanmıyorum.

Eğer elonuz yüksekse Jax tek atma Build'ini kasmak mantıksız olur direk tek yersiniz ve kasacağınız Build karşınızdaki şampiyonlara göre değişir. Orman Rotasyonu ise red kayacıl kuş kurt mavi gromp yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı