LoL'de neden hep kötü takım geliyor?

Arkadaşlar neredeyse son 3-4 gündür adamakıllı Win alamadım. Şu an dereceli maç girip LP kasmaya çalışıyorum ama her maç takımıma kötü oyuncular geldiği için her maç lose alıyorum.
Daha 10 dakika önce maç bitti.
Ben ADC oynuyorum ve bu kolsuz jg asla gank gelmedi öteki jg 10 kere geldi üstelik toplanedeki adam dahi geldi, kule altında bile kestiler beni.
Ve sürekli öldüğüm için bana laf atıyor.
Herif Top'tan gelmiyor daha sonra laf atıyor neredeyse sinirden ağlama noktasına geldim. SUP zaten yeni başlamış gibi bir şey.

Ve bu kolsuzlar her maç geliyor. Genelde bu yaratıklar jg oynuyor. Oyundan soğudum resmen. Her maç sinir krizi ile çıkıyorum.
Bu neden olur, neden bana hiç iyi bir takım gelmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Duyduğuma göre senin kd ve win rate oranına göre takım geliyor yada oynadığın arkadaşların kd win rate kötüyse yine kötü takım atıyor bu arada bosver reis lolu birak yeni bir hayata basla

Duyduğuma göre senin kd ve win rate oranına göre takım geliyor yada oynadığın arkadaşların kd win rate kötüyse yine kötü takım atıyor bu arada bosver reis lolu birak yeni bir hayata basla
Bırakmam. Ben içinden gecicem oyunun ama mesela takım arkadaşımın win rate düşükse asıl bize daha güçlü gelmesi gerekmiyor mu? Yani güçsüz bir kişi varsa 1 güçlü birisini ver eşitlensin. Bu mantıklı değil mi? Ayrıca takımda tek jg kötü oluyor.

Hayatımda ilk kez öyle birşey duyuyorum.
Bırakmam. Ben içinden gecicem oyunun ama mesela takım arkadaşımın win rate düşükse asıl bize daha güçlü gelmesi gerekmiyor mu? Yani güçsüz bir kişi varsa 1 güçlü birisini ver eşitlensin. Bu mantıklı değil mi? Ayrıca takımda tek jg kötü oluyor.
Eğer kazanmak istiyorsan ADC'yi bırakmalısınız, top lanede bir sürü 1 VS 9 çarı var . Takım konusuna gelirsek o şansızlık.

Rankını bilmiyorum ama elohellde gibisin. Main hesabım west elmas 3 elohell oldu ve Tr sunucusunda fresh hesap kasmaya başladım. şuan rank zümrüt 2, elmas elodayım. Kötü takım neredeyse hiç gelmedi ve %80 WR ile kasıyorum. Fresh hesap olduğu için rahat rahat lig atlıyor ve kötü takım gelmiyor. Rakibinde iyi oluyor genelde. Sana tavsiyem fresh bir hesap aç ve kasabildiğin kadar kas. Eğer main hesabının elosunda takıldıysan sorun sendedir. Eğer takılmazsan zaten bu sorununu çözmüş olursun.

10 tane gank yiyip senin jungun sana gank atmıyorsa belki sorun sendedir?
Laneyi ebesininki gibi ittirir görüşsüz oynarsan gank yersin bende ADC mainim zor bir rol ögrenmen gerek Slow push level 2 trade gibi bunları halledersen tek tşaıyorsun ama SUP'un iyi olması lazım bir tane arkadaşını kafalayıp onu SUP main yapınca geriside çzöülüyor :D

10 tane gank yiyip senin jungun sana gank atmıyorsa belki sorun sendedir?
Laneyi ebesininki gibi ittirir görüşsüz oynarsan gank yersin bende ADC mainim zor bir rol ögrenmen gerek Slow push level 2 trade gibi bunları halledersen tek tşaıyorsun ama SUP'un iyi olması lazım bir tane arkadaşını kafalayıp onu SUP main yapınca geriside çzöülüyor :D
Hocam çok ittirmiyorum ama farm da yapmam gerekiyor. O zaman gelsin bizim jg gelsin benim yerime farm yapsın?
Ayrıca görüşe gerek yok viego olduğu için ve ben de varus oynadığım için hem kaçamıyorum hem karşı jg görünmez oluyor.
Tamam adam gank gelebilir ama bizim jg 1 kere bile gelmedi sorun bu.

Çare TFT. LoL'e ara ver TFT başla, TFT'de de kriz geçiriyorsan, Single sakin kafa oyunlara yönelebilirsin.

Bir örnek vereyim, Braid. Hem müzikleri dinlendirici, hem hafif bulmaca öğeleri var çiçek gibi.

Arkadaşlar neredeyse son 3-4 gündür adamakıllı Win alamadım. Şu an dereceli maç girip LP kasmaya çalışıyorum ama her maç takımıma kötü oyuncular geldiği için her maç lose alıyorum.
Daha 10 dakika önce maç bitti.
Ben ADC oynuyorum ve bu kolsuz jg asla gank gelmedi öteki jg 10 kere geldi üstelik toplanedeki adam dahi geldi, kule altında bile kestiler beni.
Ve sürekli öldüğüm için bana laf atıyor.
Herif Top'tan gelmiyor daha sonra laf atıyor neredeyse sinirden ağlama noktasına geldim. SUP zaten yeni başlamış gibi bir şey.

Ve bu kolsuzlar her maç geliyor. Genelde bu yaratıklar jg oynuyor. Oyundan soğudum resmen. Her maç sinir krizi ile çıkıyorum.
Bu neden olur, neden bana hiç iyi bir takım gelmiyor?
Eğer rank Zümrüt gibi ise muhtemelen süç sizdedir

Geri
Yukarı