LoL'ü bıraktım

Arkadaşlar solo zafer almak imkansız. Kaç maçtır bozgun, yeni unranked hesap aldım düzgün adamlar gelir diye hiçbir şey değişmedi, üst üste yine bozgunlar. Ben de bıraktım ve mutluyum.

Umarım.

Bende birkaç ay önce bıraktım 4 5 yıldır aralıksız oynuyorum tabii ilk 2 3 sene bağlımlılık derecesindeydim son 2 sene normal şekilde oynuyordum tilt olmuyordum bir iki el atıp çıkıyordum bir anda silesim geldi sildim ve daha da yüzüne bakmadım ve bağımlılığımın olmadığını fark ettim arkadaşlarım niye sildin arada girerdik dedi yok eyvallahı çektim.

Bende birkaç ay önce bıraktım 4 5 yıldır aralıksız oynuyorum tabii ilk 2 3 sene bağlımlılık derecesindeydim son 2 sene normal şekilde oynuyordum tilt olmuyordum bir iki el atıp çıkıyordum bir anda silesim geldi sildim ve daha da yüzüne bakmadım ve bağımlılığımın olmadığını fark ettim arkadaşlarım niye sildin arada girerdik dedim yok eyvallahı çektim.

En güzeli.

Herkes LoL'ü böyle bağımlılık yapan insanları asosyale bağlayan şişmanlatan oyun olarak görüyor fakat bence çoğu oyunda o olay var mesela git 4 5 bin saat CS:GO oyna Metin2 knigt oyna ve amacın böyle espor vs olmasın sadece rank kasmak vs olsun gene aynı tür bağımlılık yani.

Arkadaşlar solo zafer almak imkansız. Kaç maçtır bozgun, yeni unranked hesap aldım düzgün adamlar gelir diye hiçbir şey değişmedi, üst üste yine bozgunlar. Ben de bıraktım ve mutluyum.
Sadece makro bilgisiyle Platin ligine çıkılabiliyor. Düzgün adamları beklemek yerine takımınıza doğru çağrılar verip liderlik ederseniz kazanmak çok da zor değil. Düşük liglerde çoğu kişi sizi dinlemeyecektir ancak 4 kişiden en az 2 kişisi dinlese bile yeterli olabiliyor.

Geri
Yukarı