Londra'ya nasıl gidilir?

Shadower

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
Meslek
Yönetmen
Arkadaşlar selam. Ben Londra'ya gitmek istiyorum yaşım 17 lise sona geçtim gezmek için değil yaşamak istiyorum. Hangi vizeyi almalıyım? Vize işlemleri nasıl oluyor? Dil okulu ile gitmek istiyorum. Öyle rahat oluyormuş. Biraz anlatır mısınız? Ailem sponsor olacak maddi açıdan sıkıntılı değiliz. Bir de tahmini ne kadar para almalıyım yanıma? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar selam. Ben Londra'ya gitmek istiyorum yaşım 17 lise sona geçtim gezmek için değil yaşamak istiyorum. Hangi vizeyi almalıyım? Vize işlemleri nasıl oluyor? Dil okulu ile gitmek istiyorum. Öyle rahat oluyormuş. Biraz anlatır mısınız? Ailem sponsor olacak maddi açıdan sıkıntılı değiliz. Bir de tahmini ne kadar para almalıyım yanıma? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Vizeler kategorilere ayrılıyor öğrenci vizesi var araştırabilirsiniz. Harç bedelleri de aynı şekilde farklı.

Londra'nın hangi bölgesine gitmek istiyorsun maddi açıdan sıkıntı değil diyorsun fakat en çok sorun kiralar 1700 2000 paund aylık kira parası londarada Londra dışına bakmanı öneririm sana.

Arkadaşım gitti dil kursuna 1 ay kalma dahil yurtta 100 bin küsur bir para verdi. Nasıl kalırsın bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı