Lords of the Fallen 23 dolara alınır mı?

Burak kumkaya

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'de oyun indirime girip 23 dolar oldu, oyunda optimizasyon sıkıntısı var diyen vardı, baktığımda eski fiyatıyla arasında çok da fark yok. Oynayan varsa yorumlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyon problemi yok sadece ilk acildiginda donma oluyordu onu da duzelttiler. Genel olarak fena oyun degil. DS3 oynamadiysan bence o daha iyi 2 dolar fark olsa da.

Epic'te 567TL oluyor ve bence değer.
Gördüm hocam onu. Assassin creed valhalla complete edition oradan alacağım; fakat çok büyük fark görmedim steam ile epic arasında. Steam takıntım olmasa da burayı daha fazla beğeniyorum.

Optimizasyon problemi yok sadece ilk acildiginda donma oluyordu onu da duzelttiler. Genel olarak fena oyun degil. DS3 oynamadiysan bence o daha iyi 2 dolar fark olsa da.
Souls like çok sevemiyorum ama daha seri bir oyun mu, nasıl ?

DS3, FromSoftware'in kendi oyunu yani, souls turune onculuk eden firma diyebiliriz. Aralarinda 7 yil gibi bir fark olsa da DS3'u tercih ederdim. Hem kalite, hem atmosfer, vurus hissiyati, boss'lar bana gore DS3'te daha iyi. Serilik acisindan pek fark yok, sonucta vur kac mantigi. Serilik istiyorsan Sekiro'ya bakabilirsin.

Oyun tam bir işkence. Ben hayatımda bu kadar zorlandığım bir souls oyunu hatırlamıyorum buna Nioh 2 bile dahil. Yahu neden bu kadar çok canavar doldurursun bölümlere ? Özellikle ölüler Dünyasına geçtiğimiz zaman nefes alacak zamanın olmuyor. Peki canavarları es geç ? Hayır, gene olmuyor. Nereye gideceğimizi öğrenmeden canavarları es geçsek bile bir süre sonra etrafını çeviriyorlar ve kurtulamıyorsun. Yani anlamakta zorluk çekiyorum nasıl izin vermişler buna ? Oyunun walkthrough kısmı çok problemli, combat sistemi iyi değil, boss tasarımları ve saldırı şekilleri kötü. Geriye bir şey kalmadı galiba. Soul's harici bir şey oynamadığım için tek elde kalan oyun buydu. Denedik, pişman olduk, tavsiye etmiyorum. 9-10 saat sonrası deneyimden sonra silme aşamasına geldim, iyice can sıkmaya başladı. Zaten oyunun youtube üzerinde Türkçe içeriği fazla olmamasından belli sıkıntılı olduğu.

Son düzenleme:
Oyun tam bir işkence. Ben hayatımda bu kadar zorlandığım bir souls oyunu hatırlamıyorum buna Nioh 2 bile dahil. Yahu neden bu kadar çok canavar doldurursun bölümlere ? Özellikle ölüler Dünyasına geçtiğimiz zaman nefes alacak zamanın olmuyor. Peki canavarları es geç ? Hayır, gene olmuyor. Nereye gideceğimizi öğrenmeden canavarları es geçsek bile bir süre sonra etrafını çeviriyorlar ve kurtulamıyorsun. Yani anlamakta zorluk çekiyorum nasıl izin vermişler buna ? Oyunun walkthrough kısmı çok problemli, combat sistemi iyi değil, boss tasarımları ve saldırı şekilleri kötü. Geriye bir şey kalmadı galiba. Soul's harici bir şey oynamadığım için tek elde kalan oyun buydu. Denedik, pişman olduk, tavsiye etmiyorum. 9-10 saat sonrası deneyimden sonra silme aşamasına geldim, iyice can sıkmaya başladı. Zaten oyunun youtube üzerinde Türkçe içeriği fazla olmamasından belli sıkıntılı olduğu.

Biraz hortlatmış gibi oluyorum ama bahsettiğiniz tüm detaylar 2015 Lords of the Fallen'de de mevcut. Henüz başlangıçtaki ikinci yaratık ile karşılaştığımda oyuna şans vermemeye karar verip sildim. Combat sistemi çöpün çöpü. Karakter zahmet edip elini kaldırana kadar karşımdaki yaratık combo çekip K.O ile beni mezara gönderiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı