Lütfen Yetkililer Baksın.

Yer
İstanbul-Turkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konu yeri yanlış ise lütfen değiştiriniz, ben bu konuda bana karşı anlamadan ve dinlemeden yapılan yanlışı dile getireceğim.

Ben Kasım ayında bir bilgisayar alma kararı vermiştim Technopat'tan özür diliyorum ki önceden bilgisayar hakkında bir bilgim yoktu Casper, Exper gibi markalara bakıyordum ve internette araştırıyordum.

Buraya da ilk kayıt olmamın sebebi Casper ve Exper gibi bilgisayarların linkini konuma yazıp iyi mi almalı mıyım ? Diye sormaktı, açtığım konuda hep ''toplama bilgisayar yaparsanız daha iyi performans alırsın.'' cevabını alıyordum.

Sonra düşündüm ve toplama bilgisayar yapmaya karar verdim, bir merak sardı parçaları araştırdım f/p ürünlerini ve birçok şeyi öğrendim.

Tavsiyelerde bulunmaya başladım bir yandan da kendime bir bilgisayar planlıyordum, her seferinde gelecek hafta diye erteledik yolunda gitmeyen maddiyat yüzünden arkadaşlardan defalarca öneri aldım.

Evet benim için hayaliydi bu sistem çünkü 5 yıllık bilgisayarımın yerini yeni bir oyun makinası alacaktı, ben sistemi en yakın zamanda toplayıp resimlerini atacağım.

Lütfen @ZekiGamer hesabımın sınırsız cezasını kaldırın, benim burada rahatsız olduğum şeylerden biri ise bana alıp almayacağımı sormadan ceza koymanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ceza almanız doğaldır. Elinizde olmayan paranın harcama hayallerini kurmamak gerek.
Buradaki kullanıcılar makine değil, bir sistem toplamak gerçek anlamda zaman alıyor. Siz zahmet edip Vatan'dan üyelik bile açamıyorken buradakiler sepete ürün ekleme eziyetine katlanıyor sizler için.

Şuan ben yetkili birisi değilim, sadece bir kullanıcıyım ancak hiç sanmıyorum hesabınızın açılacağını.

Hayali sisteme ceza vermemizin nedeni ise; insan o kadar uğraşıp parçaları seçiyor. Hem de bir hiç için.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı