Lumia 1320 Güncelleme Hatası

Deniz Koç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Lumia 1320 aldım. Lumia Cyan yani 8.1 güncellemesi yayınlandı. Fakat ben yükleyemedim. Beş kere denedim. Beşinde de aynı hatayı aldım. Güncelleme indiriliyor. Yüklemeye hazırlanıyor. Sonra telefon kapanıyor. Açıyorum yeni bir şey yüklemeye hazırlanıyor. Yüklenemeden hatayı veriyor. Son 2 deneyişimi telefonumu sıfırladıktan sonra denedim. Yeniden başlat dedim denedim her türlü olmadı. Bir seferinde ise ilk yükleme hazırlanıp telefon kapandıktan sonra 3 kere kapanıp açıldı. Sonra ikinci yükleme hazırlanırken yine aynı hata. Sizce napmalıyım? Hata:Güncelleme indirildi ancak açılamadı. Hata kodu ise : 801881d0

Siz preeview sürümünü mü yüklediniz daha önce ? Yoksa 8 den 8.1 e normal cyan güncellemesi mi yapamıyosunuz ?

Artı güncellemeyi wifi ağından mı yapıyosunuz ve internet hızı kaç mbt ? Minimum 1 mbt olması lazım ki sağlıklı bir update alabilsin telefon. Onun altındaki hızdaysa kopmalar yada başka sıkıntılar verecektir.

Resimde sol tarafta hata kodları ve sağ tarafta açıklaması verilmiş senin hata kodun ilk sırada yani internet bağlantın ile alakalı pc'den update etmek mantıklı bir çözü olabilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    24,9 KB · Görüntüleme: 616
Resimde sol tarafta hata kodları ve sağ tarafta açıklaması verilmiş senin hata kodun ilk sırada yani internet bağlantın ile alakalı pc'den update etmek mantıklı bir çözü olabilir.
Bugün gece deneyeceğim
Siz preeview sürümünü mü yüklediniz daha önce ? Yoksa 8 den 8.1 e normal cyan güncellemesi mi yapamıyosunuz ?

Artı güncellemeyi wifi ağından mı yapıyosunuz ve internet hızı kaç mbt ? Minimum 1 mbt olması lazım ki sağlıklı bir update alabilsin telefon. Onun altındaki hızdaysa kopmalar yada başka sıkıntılar verecektir.
8den normal Cyan'a. Zaten pazartesi aldım telefonu. 20mbps wifi.

Yabancı forumlardan bakarak cevaplamaya çalışıyorum ancak burda yazdığım çözümler dışında server yoğunluğundan da bahsedenler var. Gecenin ilerleyen saatlerinde deneyebilirsiniz. Adınıza üzüldüm , yeni telefon aldığımda böyle sıkıntılarla karşılaşmak istemezdim şahsen. Telefonu nerden aldınız ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı