Lumia 520 Nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DeliJojuk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi sosyaller. Ben YouTube ve WhatsApp kullanırım. Clash of Clans, Candy Crush Saga, Online Kafa Topu ve Clash Royale oynarım. Sizce beni karşılar mı? (OKT, Royale tabletten de oynarım, telefonda olması zorunlu değil. Ama Clash of Clans ve Candy Crush Saga olmalı.)

Ben de 1320 var, Nalet Nadella yuzunden maf oldu sistem, bedava verseler de alma.

Giriş seviyesi daha kaliteli bir cihaz yoktu. Fakat WP öyle bir hal aldı ki rezillik diz boyu. Stabilitesi mükemmeldi fakat 1.5 yıldır W10 yılan hikayesi oldu. Son durum ne bilmiyorum
yaklaşık 1 yıldır kullanmıyorum. Bu oyunların mağaza da olduğuından bile şüpheliyim bu yazıyı yazabildiğinize göre Windows Mobil Mağazasına girip kontrol edebilirsiniz.

Annemde vardı dün bozuldu alma bence .

Hocam 520 gerçekten nalet bir telefon. Hayatımda böyle telefon görmedim. 512 MB RAM var. Android yüklemeye karar verdim. Ama bir türlü yükleyemedim. Apk dönüştürücüleri denedim. Bir şey olmadı. Olsa şaşardım. Yani anlayacağın onu alacağına hiç alma daha iyi veya şu zamanlarda Nokia 2 çıkacak diyorlar. Sanmam ama 100 Dolar yani hemen hemen 350 TL alabilirsen onu alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı