Nokia lumia 520 nasıldır?

Ben kullanıyorum. Telefonun arka kapağı çıkıyor. Plastik ilk başlarda hoşuma gitmişti değiştiririm diye ama elinden kayıyor ve telefon aşırı esnediği için bataryası sık sık oynuyor ve telefon kendiliğinden kapanıyor. Telefonun köşeleri sivri olduğu için köşenin üstüne düşünce arka kapakta veya ekranda kötü şeyler oluyor. Arka cebe konulunca kırılabiliyor.

Bataryası pek güçlü değil. 2 günde 1 şarj veya çok sık oyun oynarsanız günde 1 şarj gerekebiliyor ama saatlerce oyun oynamışlığım var. O açıdan iyi. Kendi hafızası ideal ama çok da iyi sayılmaz. Ön kamerası yok. Normal kamerası 5 mp. Ekran çözünürlüğü de çok çok iyi sayılmaz.

Onun dışında arayüzünü beğeniyorum. 500-600 liralık telefonların standartlarına göre şık bir telefon. Ana bükülme eğilme kırılma gibi sorunları var. Uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız almayın. Söylediklerimi gözden geçirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Simdi şöyle bir şey söyleyim: bu kendi görüşüm. Benim eğer optimize bir telefon istoysan sana 512mb ram çok çok yetecektir. Örnek olarak samsung galaxy s3 mini'de 1gb ram var ama sistem o kadar optimize değil. Nokia lumia 520 kasmayan oyunlar galaxy s3 mini kasıyor. Windows phone ram kullanımı androide göre çok az Nokia Lumia 520 öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı