M300s vs Razer DeathAdder

Bütçe
~500

pashabarish

Femtopat
Daha fazla  
Hemen hemen benzer fiyatlara bu iki fareyi buldum. İkisinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları var ama hangisi daha iyi çok anlamadığım için bilmiyorum. Bu bütçede beyaz fare önerilerinize de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu civarda beyaz başka fare öneriniz var mı?

Hocam bende dün forumdaki bir arkadaşın önerisi ile M300s aldım. 1000Hz tazeleme hızına sahip (stock 500) çok hafif ve sade, alırsanız asla pişman olmazsınız.

Not: Hocam ayrıca N11'den almanızı öneririm en ucuz orada bir de bedava kupon veriyorlar ben totalde 339 TL'ye aldım.

Hocam bende dün forumdaki bir arkadaşın önerisi ile M300s aldım. 1000Hz tazeleme hızına sahip (stock 500) çok hafif ve sade, alırsanız asla pişman olmazsınız.

Not: Hocam ayrıca N11'den almanızı öneririm en ucuz orada bir de bedava kupon veriyorlar ben totalde 339 TL'ye aldım.
hocam benimde özelliklerine bakınca beğendiğim bir fare oldu ama acaba sorun yaşamamak için bütçeyi biraz daha arttırıp vgn gamepower x3 mü almalıyım onu düşünüyorum. Birde malzeme kalitesinden memnun musun hocam fotoğraf atabilir misin ?

Hocam benim de özelliklerine bakınca beğendiğim bir fare oldu ama acaba sorun yaşamamak için bütçeyi biraz daha arttırıp VGN Gamepower X3 mü almalıyım onu düşünüyorum. Bir de malzeme kalitesinden memnun musun hocam fotoğraf atabilir misin?

Hocam malzeme kalitesi buradan ne kadar belli olur bilemedim. Ama bana kalırsa malzeme kalitesi gayet iyi pişman etmez dediğim gibi. Söylediğiniz ürün 1K civarında ben bunu 340₺'ye aldım arada kalite farkı elbette vardır kablosuz ve kablolu arasında karar vermek size kalmış.

Dosya Ekleri

• IMG_20240427_002232.jpg
    IMG_20240427_002232.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20240427_002321.jpg
    IMG_20240427_002321.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20240427_002328.jpg
    IMG_20240427_002328.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 13
Hocam malzeme kalitesi buradan ne kadar belli olur bilemedim. Ama bana kalırsa malzeme kalitesi gayet iyi pişman etmez dediğim gibi. Söylediğiniz ürün 1K civarında ben bunu 340₺'ye aldım arada kalite farkı elbette vardır kablosuz ve kablolu arasında karar vermek size kalmış.
teşekkür ederim hocam ben beyaz modelini düşünüyorum bunun. Kalite konusunu şundan dolayı sordum bazı arkadaşlar kalitesiz diyorlardı ama 300-400 liralık modelden galiba 5klık kalite bekliyorlar.

teşekkür ederim hocam ben beyaz modelini düşünüyorum bunun. Kalite konusunu şundan dolayı sordum bazı arkadaşlar kalitesiz diyorlardı ama 300-400 liralık modelden galiba 5klık kalite bekliyorlar.
Hocam bu arada söylediğiniz farenin asıl ismi farklıymış incelemesini açmışlar bakabilirsiniz.

Hocam bu arada söylediğiniz farenin asıl ismi farklıymış incelemesini açmışlar bakabilirsiniz.

hocam attığım linkteki fareyle aynı galiba ama markaları farklı gibi

Hocam attığım linkteki fareyle aynı galiba ama markaları farklı gibi.

İş birliği yapmış olmalılar sitede de VGN Gamepower X attackshark yazıyor.
Ürün bu arada yurt dışından gelecekmiş iade ve garanti konusunda sorun yaşar mısınız pek bilgi sahibi değilim araştırmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı