Çözüldü Mac kurulum ekranında hüküm ve koşulları kabul edilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

betaa_

Hectopat
Daha fazla  
Sıfırladığım MacBook'ta kurulum ekranında karşıma çıkan hüküm ve koşullar sayfasına kabul et tuşu aktif değil. Telefon üzerinden ICloud'tan gir çık yaptım fakat bir işe yaramadı. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Ürün: MacBook Pro 2020.

Çözüm
Ben problemi çözdüm, kusura bakmayın yazmayı unutmuşum.

Yaklaşık son 3 haftadır kullanıcıların başına gelen bir olaymış ve sorunu çözmek aslında gayet basit. Apple kimliği gireceğiniz yerde "daha sonra gir" seçeneğine tıklıyorsunuz ve kurulumu yapıyorsunuz. Ana ekrana gelince bilgisayarı en son sürüme güncelleyip tekrar sıfırlıyorsunuz ve sorun çözülmüş oluyor.
hocam kurulum yaptıktan sonra kullanıcı hesabı açarken wifi bağlantısı yapıp hüküm ve koşulları kabul ettiğinizde bekletir ve ilerlemez. Wifi bağlantısını kapatıp bir önceki ekrana geri dönüp tekrar deneyebilirsin

Ben problemi çözdüm, kusura bakmayın yazmayı unutmuşum.

Yaklaşık son 3 haftadır kullanıcıların başına gelen bir olaymış ve sorunu çözmek aslında gayet basit. Apple kimliği gireceğiniz yerde "daha sonra gir" seçeneğine tıklıyorsunuz ve kurulumu yapıyorsunuz. Ana ekrana gelince bilgisayarı en son sürüme güncelleyip tekrar sıfırlıyorsunuz ve sorun çözülmüş oluyor.

Çözüm

Geri
Yukarı