Mac Os X Mavericks "Missing bluetooth controller transport!"

Şamil

Hectopat
Daha fazla  
"Missing bluetooth controller transport!" hatası veriyor ve kalıyor. BIOS'da ki bütün bileşenler kapalı.

DSC_0133.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
HP probook 4540s modelli ati ekran kartı var ama şuan Intel HD 4000'i görüyor ama aynı durumda hata aynı veriyor.

Kext dosyalarini:
Ekran_Resmi_2014_04_22_14_20_10.png

Bu resimdeki gibi 10.9 klasorune kopylarsan acilacaktir kolayca. Eğer Clover efi kullaniyorsan.

Videoyu sırayla her şeyi yaptım. Ancak güvenli açılış haricinde açamıyorum
ve ayrıca multibeast programında iken harici harddisk taktım ve sistem clover boot manager menüsüne attı ve tekrar açıp clover configuratore girdiğimde config.plist i bulamadı. Hiç bir driverı da yükleyemiyorum. Ne yapmalıyım baştan yükleme yapmayı düşünüyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

videoyu sırayla herşeyi yaptım ancak güvenli açılış haricinde açamıyorum
ve ayrıca multibeast programında iken harici harddisk taktım ve sistem clover boot manager menüsüne attı ve tekrar açıp clover configuratore girdiğimde config.plist i bulamadı. hiçbir driverı da yükleyemiyorum. ne yapmalıyım baştan yükleme yapmayı düşünüyorum bana yardımcı olursanız sevinirim
Clover Backup varsa bir önceki sistem dosyalarını oradan Windows üzerinden geri yüklemeyi dene...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı