Mac OS X'un Gelecegi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Sayın @Recep Baltaş Mac Os X'in çıkışının üzerinden 6 ay geçti ve söz verdiğiniz rehberi henüz çekmediniz. Anlıyorum kafa ayarı videoları da bilgilendirme amaçlı fakat bu tarz videolara gösterdiğiniz ilginin %15'ini Mac Os X için göstermiş olsaydınız ben ve benim gibi birçok kişiyi Mac OS'a küstürmez diniz. Bize Mac kurmamız için çok destek oldunuz Allah razı olsun Mavericks serisini sizin sayenizde kurdum yeniliklere adım attım fakat Mac e olan ilginizin azaldığını düşünmekteyim. Lütfen Mac serisine daha fazla ilgi gösterin sizden ricam ben ve benim gibi birçok kişi söz verdiğiniz rehber videosunu hala bekliyor. Lütfen rehber videosunu çekin ! Allah yardımcınız olsun iyi çalışmalar kolay gelsin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle başlık Mac OS X'in geleceği değil, OS X'un geleceği olmalı. X, Roma rakamı ile 10 oluyor. İkinci bir konuda OS X'un değil aslında Hackintosh'un geleceği olmalı.

Hackintosh konusunda çalışmalara hız veriyoruz tekrar. Bunun için yeni bir arkadaş moderatör kadrosuna katıldı. Bu esnada size de ne yaptınız diye sormak istiyorum ? Koca bir hiç. Burasi bir komünite ve siz de destek olmalısınız. Biz rehber yapmazsak olduğu yerde sayacak. Bencillikten nefret ediyorum. Güncel gelişmeleri paylaşmak çok mu zor ?

Kaldı ki daha önce yaptığımız rehberler Yosemite için de geçerli. Her şeyi bizden beklemek yerine yaptıklarımızın üzerine biraz katkıda bulunun!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı