MacBook Air M1 vs Matebook 16

434912

Hectopat
Daha fazla  
Ben olsam Matebook alırdım. 16GB RAM ve işlemcisi ile ileride de kullanılabilecek bir model tercih ederdim. Ayrıca sanırım SSD değiştirebiliyorduk. Gaming laptoplar var ona da bakabilirsiniz. Bende Matebook 14 var ve ekran kalitesi güzel.

MacBook'taki ekrana ve kalitesine alışınca diğerleri hantal tüplü monitör gibi geliyor bana.
diss atmanizin sebebi nedir ?
o ekran macbooka ozel olsaydi hicbir uretici ekran uretmezdi ekran satin alırdı. Apple dan kat kat daha iyi ekran ureticileri var. 13" de bana oyuncak bilgisyar gibi geliyor, yazi okurken kor olma garantili gibi.

diss atmanizin sebebi nedir ?
o ekran macbooka ozel olsaydi hicbir uretici ekran uretmezdi ekran satin alırdı. Apple dan kat kat daha iyi ekran ureticileri var. 13" de bana oyuncak bilgisyar gibi geliyor, yazi okurken kor olma garantili gibi.
Yaptığınız yorumun yanlış olduğunu düşünüyorum. Elimde de şuan MacBook Air var. Yıllarca Windows kullandıktan sonra geçtim ve diyebileceğim tek şey yıllarımı heba ettiğim. Ayrıca öyle kör falanda olmuyorsunuz ekran gayet kaliteli ve hiç bir şekilde gözde yormuyor.

Yaptığınız yorumun yanlış olduğunu düşünüyorum. Elimde de şuan MacBook Air var. Yıllarca Windows kullandıktan sonra geçtim ve diyebileceğim tek şey yıllarımı heba ettiğim. Ayrıca öyle kör falanda olmuyorsunuz ekran gayet kaliteli ve hiç bir şekilde gözde yormuyor.
Intel pentium windowstan falan gectiniz sanirim. Ki baslikta yazan "sizce" kelimesi bunu ozetliyor ? bunun dogru veya yanlis bir kismi yok. oyle olsa o huwaeyi 1 kisi bile almazdi.

Bilgisayar dünyasında bir tek MacOS ve Windows yok. Linux kullanabilirdiniz.

Geri
Yukarı