MacOS kullanırken Windows'a ihtiyaç duydunuz mu?

Merhaba,

Şimdiye dek hep Windows kullandım. Bu yaz Macbook alacağım fakat bazı durumlarda Windows kullanmam gerekir mi acaba? Mac kullananlar zaman zaman Windows'a ihtiyaç duydu mu? Bunu sormamın sebebi elimde 4.000 TL'ye satabileceğim Windows 10 laptop mevcut. Mac kullananlar, zaman zaman Windows aradığınız olmaydıysa elden cikaracağım.

Teşekkürler.

Merhaba,

Şimdiye dek hep Windows kullandım. Bu yaz MacBook alacağım fakat bazı durumlarda Windows kullanmam gerekir mi acaba? Mac kullananlar zaman zaman Windows'a ihtiyaç duydu mu? Bunu sormamın sebebi elimde 4.000 TL'ye satabileceğim Windows 10 laptop mevcut. Mac kullananlar, zaman zaman Windows aradığınız olmaydıysa elden cikaracağım.

Teşekkürler.

Evet bazı programlar Mac desteklemiyor ama isterseniz Dual boot ile Windows ve Mac'i beraber kullanabilirsiniz.

Merhaba,

Şimdiye dek hep Windows kullandım. Bu yaz MacBook alacağım fakat bazı durumlarda Windows kullanmam gerekir mi acaba? Mac kullananlar zaman zaman Windows'a ihtiyaç duydu mu? Bunu sormamın sebebi elimde 4.000 TL'ye satabileceğim Windows 10 laptop mevcut. Mac kullananlar, zaman zaman Windows aradığınız olmaydıysa elden cikaracağım.

Teşekkürler.

Hocam 4000'e satacağınıza elinizde dursun mutlaka lazım oluyor.

Canim Heroes3 ya da Banished oynamak istediginde ihtiyac duyuyorum. Mac kullanirken Windows'u degil de Linux'u daha cok ozluyorum acikcasi. Dunyanin en kolay isleri icin bazen sacma sapan seyler yapman gerekiyor.

Geri
Yukarı