macOS Mavericks için clover

XanderCage

Centipat
Makaleler
2
Selamun aleyküm. PC'ye Mavericks kurulumunu yaptım. Güncellemeleri de hallettim. Fakat şu an USB'den Boot edebiliyorum. Recep Baltaş'ın hazırladığı videodaki clover sürümünü bulamadım bir türlü. Başka indiriyorum onlarla da yapamadım olmadı. USB EFI seçmek için mount basıyorum sadece HDD'yi açıyor, USB seçemiyorum. Nasıl HDD başlangıç yapabilirim, uyumlu clover var mı yapabileceğim?

Selamun aleyküm. PC'ye Mavericks kurulumunu yaptım. Güncellemeleri de hallettim. Fakat şu an USB'den Boot edebiliyorum. Recep Baltaş'ın hazırladığı videodaki clover sürümünü bulamadım bir türlü. Başka indiriyorum onlarla da yapamadım olmadı. USB EFI seçmek için mount basıyorum sadece HDD'yi açıyor, USB seçemiyorum. Nasıl HDD başlangıç yapabilirim, uyumlu clover var mı yapabileceğim?
En yeni sürümü de indirsen çalışıyor.

En yeni sürümü de indirsen çalışıyor.
Eyvallah hocam Flash belleği çıkardım açıldı HDD'den meğer yapmışım. Kurmuştum bir tane fakat LaunchPad de görünmeyince yapamadım sandım.
Videoda kurunca LaunchPad'den ayarlar yapıyordu Recep Baltaş eski videosunda. Demek ki yeni sürümlerde sadece kurulum yapmak yeterli oluyormuş. EFı bağlama ile vs uğraşmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı