macOS Mavericks nereden indirilir?

XanderCage

Centipat
Makaleler
2
Eski macOS sürümlerini bulamadım çoğu link kırık. Eski masaüstü bilgisayarıma macOS Mavericks kurmak istiyorum fakat dosyalarını bulamadım. İnternetten indirdim bir tane USB'ye yazdırdım WIN32DISKimager ile fakat BIOS ayarlarını yapıp USB'den Boot etmeme rağmen Boot ekranı gelmiyor, siyah bir ekranda bekliyor dakikalarca. Yardımcı olur musunuz?

Masaüstü PC Özellikleri:
  • Intel Core 2 Quad Q6600 işlemci
  • Gigabyte P35-S3G Anakart
  • ASUS NVIDIA GTX 275 Ekran kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Fat32 ile biçimlendirdim. Sonra da Win32diskimager ile yazdırdım anlatıldığı gibi. BİOS da Sata ayarını AHCI vs. de yaptım. Fakat USB seçip başlattığımda siyah bir ekran beliriyor sol üstte "-" var sadece öylece bekliyor. Yani boot olmuyor. MacOS kalıplarını bilmediğim için başka bir işlem yapmam gerekiyor mu bilemiyorum. indirdiğim dosya "OS X 10.9 Install USB.raw" bunu 16GB flash diske win32diskimager ile yazdırıyorum fakat boot olmuyor flashtan. Bu dosyaların USB boot olmayan versiyonu olabiliyor mu? Yani demek istediğim dosya mı sıkıntılı USB boot için yoksa ben mi yanlış birşey yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı