OpenCore macOS Snow Leopard nasıl kurulur?

İşte sıkıntım orada sanal makineyle açamıyorum ekran kartında bir özellik yok diye hata veriyor.

Eki Görüntüle 1292100

Buyurun.
Ayrıca böyle bir konu buldum.
Bunu DVD'siz yapma yolu var mı?
Denemek lazım ancak DVD'siz çalışacağını pek sanmıyorum. Bir arkadaşınızdan sistemi iyi olan bir bilgisayarı ödünç alıp sanal makineye macOS kurun izini ile. Bundan sonra oradan doğru bir şekilde Snow Leopard diski oluşturmayı deneyin. Ya da 2011 MacBook Air gibi bir model alıp işlemlerinizi oradan yapın.

Denemek lazım ancak DVD'siz çalışacağını pek sanmıyorum. Bir arkadaşınızdan sistemi iyi olan bir bilgisayarı ödünç alıp sanal makineye macOS kurun izini ile. Bundan sonra oradan doğru bir şekilde Snow Leopard diski oluşturmayı deneyin. Ya da 2011 MacBook Air gibi bir model alıp işlemlerinizi oradan yapın.

Ayrıca hocam iAtkOS diye bir şey duydum onu nasıl indirebilirim? Bir de şu an 2500 TL'm olsaydı bilgisayara yükseltme yapardım Snow Leopard yerine High Sierra kurardım. Arkadaşlarımın hiçbirinin bilgisayarla ilgili bilgisi yok zaten o yüzden iAtkOS diye bir şey duydum o nedir tam olarak?

Ayrıca hocam iAtkOS diye bir şey duydum onu nasıl indirebilirim? Bir de şu an 2500 TL'm olsaydı bilgisayara yükseltme yapardım Snow Leopard yerine High Sierra kurardım. Arkadaşlarımın hiçbirinin bilgisayarla ilgili bilgisi yok zaten o yüzden iAtkOS diye bir şey duydum o nedir tam olarak?
iAtkos macOS'un modlanmış bir hali diyebiliriz. Eğer Torrent dosyasını bulabilirseniz daha iyi bir seçenek olur ancak eski olduğu için iAtkos S3 gibi sürümleri pek bulabileceğinizi sanmıyorum.

Hocam YouTube'da falan hiç bulamadım ya. :(
Bir ISO buldum ama Xz diyor içini açıp bakacağım 3.2 GB boyutunda inşallah içinde ISO dosyası vardır. @453482
ISO dosyası olmaması gerekiyor. RAW veya DMG dosyası olması lazım doğru bir şekilde çalışması için. Torrent versiyonlarını arayın. Torrent versiyonu en azından daha kolay bulunabiliyor ve genelde silinmemiş oluyor.

ISO dosyası olmaması gerekiyor. RAW veya DMG dosyası olması lazım doğru bir şekilde çalışması için. Torrent versiyonlarını arayın. Torrent versiyonu en azından daha kolay bulunabiliyor ve genelde silinmemiş oluyor.

Ama neden ISO olmamamsı lazım ki? Bulduğum ISO dosyasıymış ancak Torrent versiyonunu nasıl bulacağım?

Ama neden ISO olmamamsı lazım ki? Bulduğum ISO dosyasıymış ancak Torrent versiyonunu nasıl bulacağım?
MacOS ISO dosyaları genelde sanal makineler için oluyor. Deneyebilirsiniz ancak pek çalışacağını sanmıyorum. İnternetten Torrent'e yüklenmiş bir iAtkos S3 arayın.

macOS ISO dosyaları genelde sanal makineler için oluyor. Deneyebilirsiniz ancak pek çalışacağını sanmıyorum. İnternetten Torrent'e yüklenmiş bir iAtkos S3 arayın.

Anladım hocam ancak bir tane buldum adam .exe koymuş bende yemeyeceğim sanki. Hemen sildim dosyayı virüs olabilirdi ancak bir bulamadım arkadaş ya. iBoot yöntemini de yapamıyorum bir sürü CD var ama boyutları küçük hayat hep bir engel koyuyor bana
Başka türlü yapmanın yolu yok mu ya? Lion da kaldırıyormuş da Lion DMG'si bulsam yine içine EFI koyamayacağım bir anlamı kalmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı