Maçta yorulmamak için neler yapılmalı?

07mertkarakoç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 4-5 ay önce maç yaparken hiç yorulmuyordum ve çok hızlı koşuyordum. Ayrıca mükemmel bir tekniğim vardı. 5 -6 kişinin arasından çıkıp gol atıyordum. 15 yaşındayım.

Şimdi ise maça girdiğimde uzağa giden toplara diğerlerinden önce yetişemiyorum. Ayrıca biraz koşmaya başlayım diyorum hemen yorulmaya başlıyorum.

Ayrıca 3 kişinin arasına girince hemen topu kaptırıyorum. Bana ne oldu anlamadım. Sizce bendeki sorun nedir ve nasıl eski halime dönebilirim? Bu uzun yazıyı okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kana zehir girdiğinden dolayı vücut enerjiyi başka yerlere harcıyor. Ayrıca antrenman yapmazsan gittikçe körelmeye, yavaşlamaya başlarsın.

Arkadaşında söylediği gibi antreman eksikliği ve düzenli, dengeli beslenme problemi..

Bizzat ben de aynı problem var şu an.

Maça başlamadan 10 dakika ısının. Ayrıca maçtan yaklaşık 1saat önce Pussy Juice için. Ben kullanıyorum. Yanlış anlaşılmasın, sadece enerji içeceği.

uploadfromtaptalk1397021619533.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı