Mafia 2 Definitive Edition %100 Türkçe Yama

Yamanın oyunun güncel versiyonlarında sıkıntı çıkarttığını okumuştum.
Oyuna güncelleme hiç geldi mi. büyük bir güncelleme geldiğini duymamıştım. Ana oyunda bir sıkıntı yok onu oynadım bitirdim ancak DLC'lerin alt yazılarının tamamı hata veriyor.

@Penetrator God Sorunu çözdüm. Buradan indirdiğim yamayı sildim.

Bu siteden yamayı indirdim. Bu yama çalışıyor DLC'lerle beraber. Oyuna yama kuracak arkadaşlarda buradan indirmesinler üstteki siteden indirsinler oradaki yamada sıkıntı yok. Buradaki yama DLC'lerde sıkıntı çıkarıyor.

Son düzenleme:
Oyuna güncelleme hiç geldi mi. büyük bir güncelleme geldiğini duymamıştım. Ana oyunda bir sıkıntı yok onu oynadım bitirdim ancak DLC'lerin alt yazılarının tamamı hata veriyor.

Bu siteden yamayı indirdim. Bu yama çalışıyor DLC'lerle beraber. Oyuna yama kuracak arkadaşlarda buradan indirmesinler üstteki siteden indirsinler oradaki yamada sıkıntı yok. Buradaki yama DLC'lerde sıkıntı çıkarıyor.

Öyleyse isteyen oraya bakabilir.

Teşekkürler.

undefinied text ID yazıları var normal oyunda Epic, te oynuyorum

Tamam yeni gördüm arkadaş başka sayfa önermiş teşekkürler.

Son düzenleme:
Oyuna güncelleme hiç geldi mi? Büyük bir güncelleme geldiğini duymamıştım. Ana oyunda bir sıkıntı yok onu oynadım bitirdim ancak DLC'lerin alt yazılarının tamamı hata veriyor.

Ben indiremedim. Veri tabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu dedi. Dosyayı atma şansın var mı?

Oyuna güncelleme hiç geldi mi? Büyük bir güncelleme geldiğini duymamıştım. Ana oyunda bir sıkıntı yok onu oynadım bitirdim ancak DLC'lerin alt yazılarının tamamı hata veriyor.

@Penetrator God sorunu çözdüm. Buradan indirdiğim yamayı sildim.

merhaba dostum aynı sorun bende de var linkini verdigin siteden indirilmiyor dosyayı bana gönderbilir misin acaba?​

Geri
Yukarı