Mafia 2 Remastered almayın

Mafia 1 hakkinda hicbir fikrim yok maalesef.

Ön siparis ile satildigina göre bedavaya gelecegini pek sanmiyorum :D

Aynı soru için konu açacaktım. Mafia 2 için ücretsiz yaptılarsa bunun içinde yaparlar herhalde.
Hayır hocam yapmayacaklar büyük ihtimalle. Çünkü Mafia II ve III'ün sadece grafikleri iyileştirildiği için eski oyuna sahip olanlara ücretsiz verdiler. Mafia 1 ise tamamen sıfırdan yeni fizik motoru ve grafiklerle yapılacağı için ücretsiz vereceklerini sanmıyorum. Ücretsiz verecek olsalardı serinin diğer iki oyunu gibi mağazada satın alıma kapalı hale getirirlerdi. Mafia II ve III'ün mağaza sayfasını görüntülediğimizde sadece Remastered versiyonunun satıldığını görüyoruz.

Hayır hocam yapmayacaklar büyük ihtimalle. Çünkü Mafia II ve III'ün sadece grafikleri iyileştirildiği için eski oyuna sahip olanlara ücretsiz verdiler. Mafia 1 ise tamamen sıfırdan yeni fizik motoru ve grafiklerle yapılacağı için ücretsiz vereceklerini sanmıyorum. Ücretsiz verecek olsalardı serinin diğer iki oyunu gibi mağazada satın alıma kapalı hale getirirlerdi. Mafia II ve III'ün mağaza sayfasını görüntülediğimizde sadece Remastered versiyonunun satıldığını görüyoruz.
Anladım teşekkür ederim. 40 yılın başı bi şark kurnazlığı yapıp ucuza getirelim dedim kendimce de olmuyormuş:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı