Mafia 3 Ana Görevlere Devam Edemiyorum

denylord

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, oyunun sonlarına doğru yaklaştım, en son Sal Marcano'nun kardeşini öldürme görevini bitirdim. Fakat o görevden sonra ana görev bir türlü açılmadı. Haritada sadece yan görevler var, devamlı olarak Dixie mafyası adındaki çetelerin ellerinden birşeyler çalıp kendi adamlarıma teslim ediyorum. İnternette biraz araştırdım yan görevleri yapın, bir süre sonra ana görev gelicektir demişler. 2-3 gündür yan görev yapıyorum hala gelmedi ve sıkıldım açıkçası. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa benide bilgilendirirse sevinirim. Oyunu bitirmeden silmek üzereyim...

Oyunu bitireli çok oldu ama senin yaşadığın sorunun benzerini ben de yaşamıştım. Oyun içerisinde yer alan, yan görev şeklinde yapılan düşman bölgelerine yeniden gidip verilen hasar oran sayacını tam olarak tamamladığımda ana görevlerin yeniden aktif olduğunu fark etmiştim. Umarım faydası dokunur.

Oyunu bitireli çok oldu ama senin yaşadığın sorunun benzerini ben de yaşamıştım. Oyun içerisinde yer alan, yan görev şeklinde yapılan düşman bölgelerine yeniden gidip verilen hasar oran sayacını tam olarak tamamladığımda ana görevlerin yeniden aktif olduğunu fark etmiştim. Umarım faydası dokunur.
Verilen hasar oran sayacı nasıl tamamlanıyor? Girdiğim düşman bölgelerinin hepsi benim şuan sadece haraç toplayabiliyorum oralardan.

Verilen hasar oran sayacı nasıl tamamlanıyor? Girdiğim düşman bölgelerinin hepsi benim şuan sadece haraç toplayabiliyorum oralardan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videolardaki gibi yaptığından emin misin?

Kalan yapılmamış olan görevler hangi bölgelere aitmiş, öncelikle onlara bakmanı öneririm yoksa her bölge için fazladan zaman harcamış olursun.

Son düzenleme:

Videolardaki gibi yaptığından emin misin?

Kalan yapılmamış olan görevler hangi bölgelere aitmiş, öncelikle onlara bakmanı öneririm yoksa her bölge için fazladan zaman harcamış olursun.
İlk videodaki gibi görevi manuel şekilde yaptım ve yeni hikaye görevi açıldı. 2 gündür kafayı yemek üzereydim gerçekten, teşekkür ederim.

Kardeş aynı oyunu bende oynuyorum ve aynı sıkıntı var bunu nasıl halledeceğim videodan nasıl yapacağğımı anlamadım hiçbir şey yardımcı olur musun?

Görselde işaretlediğim yer olması lazım. Oraya gideceksiniz.
Zaten oraya gidince mini map düşmanları gösterir.
O mekanı basıp istenilen miktarda zarar vereceksiniz.

img7707_01.jpg

Son düzenleme:
Bende orada birşey yok ana görevler çıkmıyor vitonun burke nin ve mj nin yan görevlerini sona bırakmıştım ancak marcno yu öldürmeden ana görevler gitti geri gelmiyor ben cassandrayı öldürmüştüm onun yerine emmanueli aldım yan görevlerini yaptım görev çıktı ama konumu çıkmadk sadece ismi yazdı köşede napmalıyım yan görevleri bitirsem gelir mi

Düşman mekanlarına daha fazla hasar vermen gerekiyor. Bu da oyunu baya sıkıcı yapıyor. Arkadaş yan görevin zorunlu olduğu bir oyun nerede görülmüş şimdiye kadar anlamadım ki.

Yan görevleri yapınca düzeliyormu

Görselde işaretlediğim yer olması lazım. Oraya gideceksiniz.
Zaten oraya gidince mini map düşmanları gösterir.
O mekanı basıp istenilen miktarda zarar vereceksiniz.

Eki Görüntüle 836652
Bende orada birşey yok görev gelmiyor yan görevleride yaptım

Merhaba, oyunun sonlarına doğru yaklaştım, en son Sal Marcano'nun kardeşini öldürme görevini bitirdim. Fakat o görevden sonra ana görev bir türlü açılmadı. Haritada sadece yan görevler var, devamlı olarak Dixie mafyası adındaki çetelerin ellerinden birşeyler çalıp kendi adamlarıma teslim ediyorum. İnternette biraz araştırdım yan görevleri yapın, bir süre sonra ana görev gelicektir demişler. 2-3 gündür yan görev yapıyorum hala gelmedi ve sıkıldım açıkçası. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa benide bilgilendirirse sevinirim. Oyunu bitirmeden silmek üzereyim...
Birşey bulabildin mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı