Mafia 3 Nasıldır?

WitchKing07

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı,Teknik Servis
Merhaba, Mafia III çıktı ve aslında ilk çıktığından beri eleştiri oklarını üstüne çekti. PC'ye çıkan versiyonda, 30 FPS kilidinin bulunması biz PC oyuncuları tarafından büyük bir tepki çekti ve daha sonra çıkardıkları yama ile bu sorunu çözdüler. Fakat bu oyunu yinede iyi hale getirdiğini söylemek için güç. Mafia II'ye nazaran Mafia III bana göre bir serinin ne kadar kötü hale getirilebileceğinin güzel bir örneği. Resmen güzelim oyunu mahvetmişler, grafiklere lafım yok gerçekten güzel grafiklere sahip fakat optimizasyon yerlerde sürünüyor, oynanış deseniz o da ayrı bir muamma ve son olarak senaryo, herkes bir devam oyunu beklerken ilginç bir şekilde siyahi bir karakteri canlandırmak bana epey ilginç geldi.

2KGMKT_MAFIA3_DELUXE_PREORDER_STEAM_capsule_main.png

Siz Mafia III hakkında neler düşünüyorsunuz, beğendiniz mi, sisteminizde düzgün bir şekilde oynayabiliyor musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre son çıkan oyunlar içerisinde en ağırı, tabi henüz stebil olmamasından da kaynaklı olabilir, ancak çıkacak PACKların oyunu hafifleteceğini de pek sanmıyorum.

Evet, Mafia II'nin devamı olduğunu düşünmek ve uzun bir aradan sonra çıktığını da baz alırsak kısmen hayal kırıklığı. Ancak o kadar da kötü değil yine de..

Youtube'ta inanılmaz grafik hatalarını tiye alıp dalga geçilen videolar var. Arabayla yeşilliğin içinden geçeyim diyosun sanki duvara tosluyorsun. Suya yüksekten düştüğünde grafikler allak bullak oluyor görev icabı araba sürmen gerek araba marş almıyor gibi saçma salak hatalar var.

@CJack60, evet, öyle hatalar var ancak bahsettiğiniz videolarda da çok abartmışlar :)

Rage diye bir oyun vardı texture hataları içerdiğinden oyunun yapımcılarından öte herkes grafiker olmuş çareler arıyordu. :D Bu oyunada Sweetfx gibi bu işte uzmanlar çoktan el atmışlar. Dediğin gibi vur deyince öldürmeyip beklemek gerekecek.

Bence 5 kuruş etmez, sokakta vatandaşa sıkıyorum ne tepki ne bir kaçışma. Bir halta yaramaz. Ayrıca RX 480 ile oynuyorum, kasmasi takilmasi cabası.

İnsan diyor sanki yürek yemiş bu vatandaşlar.:D

@CJack60 Aynen o oyunun hastasıydım kardeşim. Grafik hataları biraz bekledikten sonra yeni güncellemelerle düzeltilmişti. Ne oyundu yahu.

Mafia 3'te FPS sabitlenmesi problemi giderildi son güncellemede. 30 FPS problemi yok artık. Onu da belirtmek lazım.

Ben tavsiye ederim Mafia III'ü.

Ben Tavsiye Etmem Eğer Zevkine oynamak için İndiriyorsan İndir Fakat mafia serisine devam etmek istiyorsan indirme çünkü oyunun seriyle alakası yok

Yeni konular

Geri
Yukarı