Mafia 3 Açılmama Sorunu

alper54

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen
Merhaba arakadaşlar, oyunun Steam başlatıcısından açtıktan sonra launcher açılıyor daha sonra oradan start verdiğimde siyah ekran geliyor (klasik oyunların başlama tarzı) ve sonrasında masaüstüne atıyor. Bunun çözümünü bilen var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Support ile görüşme yapabilirsiniz. Çözüm bulamazsanız oyunu iade edebilirsiniz. Daha sonra farklı şekilde temin edebilirsiniz.

Yeni oyunda gerekli mi emin değilim ama kütüphanenden oyuna sağ click at, özelliklere bas ve ön belleğini doğrula. Ben oyun açılmadığında ne zaman bunu yapsam düzeldi.

Merhaba arakadaşlar, oyunun Steam başlatıcısından açtıktan sonra launcher açılıyor daha sonra oradan start verdiğimde siyah ekran geliyor (klasik oyunların başlama tarzı) ve sonrasında masaüstüne atıyor. Bunun çözümünü bilen var mı ?

Dostum sorun işlemcinin SSE4A olmasından dolayı desteklemiyor maalesef.

Yok kardeşim Musa arkadaş haklı olabilir ben bu konuyu gördükten sonra biraz araştırdım o faktörden muzdarip olanların çoğunda Mafia çalışmıyor, araştırabilirsin.

Yani sorunun tamamı belki bunla alakalı olmayabilir ama bu faktörün de payı var.

Yok kardeşim Musa arkadaş haklı olabilir ben bu konuyu gördükten sonra biraz araştırdım o faktörden muzdarip olanların çoğunda Mafia çalışmıyor, araştırabilirsin.

Yani sorunun tamamı belki bunla alakalı olmayabilir ama bu faktörün de payı var.
Ben kendi adıma cevap verdim diğerlerini bilmiyorum. Şahsen bende çalışıyordu formattan sonra gg oldu. Adamlara mail attım bakalım ne diyecekler

Arkadaşlar bendede aynı sorun var sizin dediginiz gibi işlemcide sorun oldugunu soylediniz ama benim işlemcim SSE4.1 VE SSE4.2 DESTEKLİYOR ama hala oyundan atıyor acaba ne olabilir bi fikriniz varmı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı