Elektronik MAGIC-REFINER RK68 648,96 TL!

Hayır değil, sabit duran bir aygıt zaten pil ağırlığı vs. etkilenmez ki biterse tak kabloyu devam et.

Kabloyla kullanılmıyor hocam işte saçma yanı bu klavyenin. Pilin çok uzun süre dayanacağını düşünmüyorum. Ekstradan şarj edilebilir pil ve şarj aleti alınsa boşa masraf. O şekilde şarjı hiç gitmez ayrıca.

Kabloyla kullanılmıyor hocam işte saçma yanı bu klavyenin. Pilin çok uzun süre dayanacağını düşünmüyorum. Ekstradan şarj edilebilir pil ve şarj aleti alınsa boşa masraf. O şekilde şarjı hiç gitmez ayrıca.

Ürün açıklamasında yazıyor.
Bağlanabilirlik TeknolojisiBluetooth, Wi-Fi, USB

Bilmiyorum benim için çok sıkıntı değil pilli olması.

Ürün açıklamasında yazıyor.
Bağlanabilirlik TeknolojisiBluetooth, Wi-Fi, USB
Ürün görsellerinde ise Dual Mode Bluetooth 2.4 GHz yazıyor. Normalde kablolu da olan modellerde Triple Mode yazıyor.

Beni şuan düşündüren tek şey switch kalitesi..

Ürün açıklaması hatalı. Görsellerde 2 bağlantı şekli var demiş zaten. Farklı bir RK68 modelinden bahsediyorsunuz sanırım. Ürünün kutusundan kablo çıkmıyor. Veya kablo takacak bir giriş bulunmuyor. Kabloyla kullanırsın diyen arkadaşlar kabloyu tam olarak nereye takmayı düşünüyorsunuz? :D

Ürün açıklaması hatalı. Görsellerde 2 bağlantı şekli var demiş zaten. Farklı bir RK68 modelinden bahsediyorsunuz sanırım. Ürünün kutusundan kablo çıkmıyor. Veya kablo takacak bir giriş bulunmuyor. Kabloyla kullanırsın diyen arkadaşlar kabloyu tam olarak nereye takmayı düşünüyorsunuz? :D
Başka bir Magic Refiner modeli ile karıştırdım :D

Switchleri Outemu değil Jixian bildiğim kadarıyla. Outemudan biraz daha kötü denebilir. İyi yanı klavye hotswap destekliyor, değiştirebilirsiniz yani.

Geri
Yukarı