Mail'e gelen 'Adobe hesabınızda sahte etkinlik belirlendi' mesajı

Sizin de mi? Sinir bozucu olduğunu bizzat kendim biliyorum, geçmiş olsun. Hocam hayır, hala çözemedim. Buraya konu açtığım gün destekten yardım istedim bulunduğum durumu biliyorlar sahte etkinlikten dolayı hesabınız askıda diye. Bilgilendirme maili atacaklardı en son ama şu an gelişme yok.

Ben destek bulamıyorum nereden ulaşacağım. E-posta adresleri yok. Canlı destek yok. Nasıl ulaşabilirim?
Adobe Virtual Assistant'a denk gelmiştim sitede sonra asistan beni canlı birine yönlendirdi. Bu şekilde şikayetimi anlatmıştım. Telefonla vs. ulaşamadım ben.

Aynı sorun ile karşılaşan cok kullanıcı var yurt dışında. Forumlara bakmıştım, onların ki çözülmüştü. Bana mail gelmesini bekliyorum hocam. Çok teşekkür ederim 👍
🙏

2 saattir canlı desteğe bağlanmak için deniyorum fakat şu anda müsait biri olmadığını söylüyor bot. Herhangi bir mail adresi bulabilsem oraya mail atacaktım aslında.

2 saattir canlı desteğe bağlanmak için deniyorum fakat şu anda müsait biri olmadığını söylüyor bot. Herhangi bir mail adresi bulabilsem oraya mail atacaktım aslında.
Bende ulaşamamıştım bugün haftasonu diye sanırsam. Mail konusunda hiç bir fikrim yok çok üzgünüm. Size ne olduda bu mesajı almıştınız ?

Bende ulaşamamıştım bugün haftasonu diye sanırsam. Mail konusunda hiç bir fikrim yok çok üzgünüm. Size ne olduda bu mesajı almıştınız ?
Uygulamayı 3 gündür açmıyorum bile hiçbir fikrim yok. Herhangi sahte bir 3. parti uygulama vesaire de kullanmıyorum

Aynı saatlerde bir çok kişi de bu problemi gördüm. Bence adobe bazlı bir hata sonucu bu mailleri aldık

Uygulamayı 3 gündür açmıyorum bile hiçbir fikrim yok. Herhangi sahte bir 3. parti uygulama vesaire de kullanmıyorum

Aynı saatlerde bir çok kişi de bu problemi gördüm. Bence adobe bazlı bir hata sonucu bu mailleri aldık
Ben en son farklı bir bilgisayarıma Adobe programları yüklemek istemiştim daha sonrasında lisansım gitmişti. Dedim kural ihlali mi yaptım ancak 2 bilgisayara kadar hakkımız varmış. Hepsini geçtim, ben peşin yıllık ödeme yapmıştım paramda yanmış oluyor eğer halledemezsem bu sorunu.

Ben en son farklı bir bilgisayarıma Adobe programları yüklemek istemiştim daha sonrasında lisansım gitmişti. Dedim kural ihlali mi yaptım ancak 2 bilgisayara kadar hakkımız varmış. Hepsini geçtim, ben peşin yıllık ödeme yapmıştım paramda yanmış oluyor eğer halledemezsem bu sorunu.

Konunun yakın takipcisiyim. Net bir şey söylenmedi, Türkiye'de bir hayli kişide var görünuyor. Umarım Adobe bu kadar kişiyle papaz olmayı istemiyordur.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Sizce ne zaman hallolur sorun ? Bizim yapmamız gereken nedir

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Sizce ne zaman hallolur sorun ? Bizim yapmamız gereken nedir şu an ?
Adobe ile iletişime geçtim ve şikayetimi dava olarak incelemeye aldılar. 3-5 iş günü içerisinde dönecekleri söylediler. Tavsiyem şu ki Adobe'a sorununuzu tekrar tekrar dile getirin sizi daha yetkili birilerine baglayacaklar. Bir yerden sonra dava niteliğinde işlem yapıyorlar ben öyle gözlemledim. Olumlu bir geri dönüş almadığım taktirde hukuki süreci takip etmeyi düşünüyorum. En kesin 1 haftayı bulur sorunun neticelenmesi.

Geri
Yukarı