Mailime gelen ilginç mesaj

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selamlar. İlginç maille karşılaştım. Biraz çevirerek okudum size kısa özet geçeyim. Bundan önce orada mısın? Çabuk cevap ver yazmıştı. Şimdi de bu maili atmış.
Libya'da bir askermiş. Anladığım kadarıyla hazine gibi bir şey bulmuşlar. İki kere bombalı saldıralardan kurtulmuş. Bunu yatırım fonu yapmak istiyormuş. Bu parayı verebilecek biri arıyormuş. Bunun için de seçilmiş kişi benim. :D Her neyse ismi Ashley Brookman %30'da pay verecekmiş. $ 2, 560, 000'mış buldukları para.
Biri fena yiyor gibi. :D Tabii ki inanmadım ama nereden buldular beni?

Adsız.png

Selamlar. İlginç maille karşılaştım. Biraz çevirerek okudum size kısa özet geçeyim. Bundan önce orada mısın? Çabuk cevap ver yazmıştı. Şimdi de bu maili atmış.
Libya'da bir askermiş. Anladığım kadarıyla hazine gibi bir şey bulmuşlar. İki kere bombalı saldıralardan kurtulmuş. Bunu yatırım fonu yapmak istiyormuş. Bu parayı verebilecek biri arıyormuş. Bunun için de seçilmiş kişi benim. :D Her neyse ismi Ashley Brookman %30'da pay verecekmiş. $ 2, 560, 000'mış buldukları para.
Biri fena yiyor gibi. :D Tabii ki inanmadım ama nereden buldular beni?

Eki Görüntüle 898295
Adam o kadar uğraşmış bir tebrik et 😂.
Kesin dolandırıcı inanmayın.

Neden inanmadın ki ne güzel zengin olucaksın işte (!) Şaka bir yana ilgilenmeyin gitsin. Eğer daha fazla mesaj atarsa engellersiniz olur biter.
Kabul ettim zaten kızla tanışır çay kahve içeriz. Türkiye'den de giderim. Yaklaşık 2.5 milyar dolar ile keyfime bakarım arkadaşlar. PS5 çekilişi yaparım belki.
ashley4[109].jpg

Attığı fotografları Ashley 1,2,3 ve 4 olarak kaydetmiş. Fotoğrafın üstünde siyahlık var güzel kırpılmış. :D

Karşı cevap olarak, tabii ki hemen diyerek cevap verebilirsin. Ama parayı bir an önce göndersin ki sende burada birlikte kalacağınız bir ev ayarla. Ayrıca kendisi de demiş ki yanına yerleşip artık asker olarak yaşamak istemiyormuş. Hazır bu güzel ablamızı bulmuşken bizi de nikahınıza davet edersin artık. 😂

İşin şakası bir yana bu tip spam ve olta çalışmalarını trollemek güzel oluyor.

Geri
Yukarı