Makine Çeviri ekibi güvenilir mi?

Bir video izledim. Videodaki adam Türkçe yamayla 2.5 yıldan uzun bir süredir Online oynadığını ve Rockstar desteği kestiği için ban riski olmadığını söylüyor.
Hocam Rockstar Games TR yama olaylarında Online konusunda biraz sıkıntılı, hangi yamayı kullanırsanız kullanın ban riski olacaktır. Ancak benim attığım yama en iyisidir şu anda.

Bir video izledim. Videodaki adam Türkçe yamayla 2.5 yıldan uzun bir süredir Online oynadığını ve Rockstar desteği kestiği için ban riski olmadığını söylüyor.

Desteği kesmedi diye biliyorum, daha geçen Update gelmişti RDO üzerine, ancak TR yama olayı için bakmıyor olabilirler.

Desteği kesmedi diye biliyorum, daha geçen Update gelmişti RDO üzerine, ancak TR yama olayı için bakmıyor olabilirler.
Muhtemelen bakmıyorlardır. Baksalardı direkt oyuna almazlardı GTA 5 gibi.

Muhtemelen bakmıyorlardır. Baksalardı direkt oyuna almazlardı GTA 5 gibi.
Bir de o update Festive Surprise gibi bir şey. Oyunu yılbaşı temasıyla döşeyip 1-2 hediye vermişler.

İsmi *Makine Çeviri* yamalarının hepsi makine çeviri değil :)

Yamalarının hepsi makine çeviri. "El çeviri" denen şeyler de kendilerine ait değil.
Elle çeviri gibi değil ama, benim attığım daha iyi hocam.
Hiçbir farkları yok. Piyasadaki iyi denen tüm RDR2 yamaları aynı yama.

Vallahi başlarını çevirmişler. Sonralarını da çevirmişler ise gerçekten helal olsun aşırı emek var demektir.

Hepsini çevirdilerse hazır Rockstar desteği kesmiş iken RDO bakılabilir ya.

RDO kısmı çevrilmedi. Projede yer alanlardan biriyim. Online kısmı sıkıntı yaratır mı bilemediğimiz için bir kısmı çevrildikten sonra vazgeçildi.

@Osman Nuri23 :)

Yamalarının hepsi makine çeviri. "el çeviri" denen şeyler de kendilerine ait değil.

Hiçbir farkları yok. Piyasadaki iyi denen tüm RDR2 yamaları aynı yama.

RDO kısmı çevrilmedi. Projede yer alanlardan biriyim. Online kısmı sıkıntı yaratır mı bilemediğimiz için bir kısmı çevrildikten sonra vazgeçildi.

@Osman Nuri23 :)

Hocam attığım çeviri yapay zeka düzenlenmiş çeviri, hiçbir kısmında yapay zeka ile çevrildiği anlaşılmıyor. Bazı yerlerde el ile düzeltmeler var, ilgili ekran görüntüsünüde attım.

@OMFG EPIC hala jeton düşmüyor burada. 😀

Ne düşünmem gerekiyor tam olarak? Yapay zeka ile yapıyorlar evet, ancak diğer yamalarda font sorunu olabiliyor. Bizzat kendin denedim ve oynadım, en düzgün çalışan yama bu yama hocam. Bizzat deneyimlediğim bir şey diyorum neden inanmamakta ısrar ediyorsunuz? Yamalar aynı olsa bile kurulumlarda bir sıkıntı var demek ki, fontlar düzgün olmuyor çünkü.

Ne düşünmem gerekiyor tam olarak? Yapay zeka ile yapıyorlar evet, ancak diğer yamalarda font sorunu olabiliyor. Bizzat kendin denedim ve oynadım, en düzgün çalışan yama bu yama hocam. Bizzat deneyimlediğim bir şey diyorum neden inanmamakta ısrar ediyorsunuz? Yamalar aynı olsa bile kurulumlarda bir sıkıntı var demek ki, fontlar düzgün olmuyor çünkü.
RDR 2 yaması el çevirisiyle yapılmış bir yamadır ne makine çeviriyle ne de makine çeviri grubuyla alakası var ve tüm iyi dediğiniz yamalarda aynı yama. Yapay zekayla alakası yok RDR 2 yamasının.

Yeni konular

Geri
Yukarı