Maksimum 2000 TL'ye 1TB DRAM'li M.2 SSD önerisi

Bütçe
2000

38life

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf Gamıng B550M-E * AMD Ryzen 5 5600 * Artctic Freezer 34 E-sport DUO * Intel ARC A770 * 2x 16GB Apacer Panther ddr4 3600 * Corsair MP600 PRO XT 1 TB Gen4 PCIe x4 NVMe M.2 SSD * Samsung 860 EVO 500GB SSD * Seagate Barracuda 1TB HDD * Zalman Z11 Plus
Anakart
Asus Tuf Gaming B550m-e
Merhaba. Şu anda Samsung 860 EVO 500GB SATA SSD kullanıyorum. Hem kapasite sıkıntısı çektiğim için hem de daha performanslı bir ürüne geçmek istediğim için SSD arayışındayım. 1TB olsun kafam rahat olsuın diyorum. Zaten 512 GB olanlar o kadar da ucuz değil. DRAM de olsun istiyorum.

Anakartım ASUS TUF Gaming B550M-E ve 1 adet PCI-e 4.0 M.2 slotu, 1 adet de PCI-e 3.0 M.2 slotu var. 4.0 olanda soğutucu yok maalesef. O yüzden kendinden soğutucusu olan bir PCI-e 4.0 SSD olsa güzel olurdu ama biraz baktım genelde çok pahalı modellerde soğutucu oluyor. Benim bütçem 2000 TL olduğu için şu aşağıdaki 3 ürün dikkatimi çekti. Bunlardan birini tavsiye eder misiniz? Yoksa daha ucuza aynı performansı verir dediğiniz veya kendinden soğutucusu var dediğiniz bir model var mı?

Aralarından Fury regenade en mantıklısı, çok ısınırsa 100 TL'ye M.2 soğutma alırsınız zaten.
Isınmama ihtimali var mı ki? :)

Üçünden en iyisi Fury Renegade.

Donanım olarak Fury Renegade ile aynı ve soğutucusu var.

Bu Corsair iyiymiş fiyat olarak. Yurtdışından geliyor ama Türkiyedeki Fury Renegade fiyatıyla aynı ve ekstra soğutucusu var. Tek dezavantajı geç teslim edilecek olması sanırım.

Daha güzel bir öneri gelmezse heralde bunu alırım ben.

Bunu sipariş ettim. Teşekkürler öneri için. :)

Son düzenleme:
Isınmama ihtimali var mı ki? :)

Bu Corsair iyiymiş fiyat olarak. Yurtdışından geliyor ama Türkiyedeki Fury Renegade fiyatıyla aynı ve ekstra soğutucusu var. Tek dezavantajı geç teslim edilecek olması sanırım.

Daha güzel bir öneri gelmezse heralde bunu alırım ben.

Bunu sipariş ettim. Teşekkürler öneri için. :)
Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı